Registrace

Další menu

LV Shop - pomůcky k prodeji

    LVShop

Chovatelská stanice Od Czechu

    486na486

FB Lovecký výcvik

    lovec
Home O nás Kde cvičíme
Kde cvičíme

Pro náš výcvik se snažíme najít ty nejvhodnější prostory, které vyhovují socializaci štěňátek, loveckému výcviku a dalším specializovaným cvičením.


U každého cvičení je vždy uvedené místo. Většinou to bývají tato místa:

Nebušice - lovecký výcvik, poslušnost

Hájovna Mrákavy - lovecký výcvik, poslušnost

Restuarace U Čechů - teorie

 

 Externí prostory: na specializované výcviky docházíme do domluvených honiteb poblíž Prahy. Pro hodiny poslušnosti a další lekce, kde nepotřebujeme honitbu se scházíme na k tomu vhodných pozemcích. Vždy uvedeno u hodiny.

 


Další místa výcviku lze individuálně dohodnout.

V případě že neřídíte, není problém se domluvit na odvozu... napiště mejlíka.

 

Jak se na cvičení dostanete?


Pozemek Nebušice

Nachází se na kraji městské časti Praha - Nebušice v ulici Nad Habrovkou (50.107810, 14.346598) . Nyní je na pozemek omezený vjezd. Parkujte prosím na opačné straně ulice Nebušická (ul.Na Malé Šárce, K parku apod.) a dojděte na pozemek pěšky. 

Nebu

Hájovna Mrákavy

Nachází se asi 20 km od Prahy. Pojedete po karlovarské dálnici, sjedete na 16km na obec Velká Dobrá, dáte se na kruhové křižovatce vlevo, dojedete do obce Doksy a zde zabočíte doprava na obec Srby. Na lesní křižovatce (je zde stopka) se dáte opět doleva. Asi po 200m uvidíte po pravé straně stavení, zabočíte tam, kde končí dřevěný plot (je tam cedule zákaz vjezdu mimo vozidel LČR), pojedete rovně asi 100m a uvidíte starou stodolu a drátěný plot a patrový šedivý dům.

Prosíme pakrujte podél drátěného plotu, před stodolou či domem. Děkujeme.

marakavy