Registrace

Další menu

LV Shop - pomůcky k prodeji

  LVShop

Chovatelská stanice Od Czechu

  486na486

FB Lovecký výcvik

  lovec
Home
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
Novinky

OMLOUVÁME SE. Z KAPACITNÍCH DŮVODŮ NYNÍ NEBEREME NOVÉ ZÁJEMCE O VÝCVIK.


8.7.2024

Cvičení, tábor, gratulace

Rozvrh hodin na tento týden je vypsaný. Jinak, kdo by co potřeboval indivindy tak pište. Co se týká tábora, tak máme více méně plno...kdo ještě otálí, tak posílejte přihlášky. V průběhu následujících dní pošleme e-maily s potvrzením o přijetí. Gratulace letí tentokrát na LZ Tomášovi a Gweně, kteří se se v I.ceně umístili na. místě. Dále uspěla na VP v II.ceně bretaňka Connie.  Moc blahořejeme!


  2.7.2024

 

Rozvrh hodin

Cvičení na tento týden máte v rozvrhu. JInak stále paltí individuální domluva, takže kdo potřebujete, tak pište.

Víkendové úspěchy tentokrát letí na LZ k kruťasovi Faxovi, který si opravil skóre a má lesky v I.ceně. Dále gratulace pro Dinna, který zvládl Derby Retrívrů - KVP V I.ceně a KPZ v III.ceně z LIMITKU. Moc blahopřejeme!


1.7.2024

Tábor

Propozice, informace a přihlášky na tábor najdete zde. Přihlašování již od zítřka!!

 


25.6.2024

 

Hodiny na tento týden, víkednové úspěchy, táborHodiny na tento týden máte v rozvrhu...bohužel jen takto sporadicky...konec školního roku, dětské besídky a zkrácené vyučování je peklo :-). Jinak červenec cvičíme relativně normálně. Kdo by chtěl nějakou tu individuálku, tak pište. Jinak víkednové úspěchy slavilii tentokrát na KPZ retrívrů LR Julča, která získala CACT a krásné 2.místo, a GR Barča, která získala Res. CACT! Na lesních zkouškách v I.ceně úspěla MOK Auri! Moc všem blahopřejeme! Propozice na tábor v průběhu týdne...trochu nestíháme ...


20.6.2024

Úprava bydlení

V infomacích k vodnímu víkednu došlo k malé úpravě v ubytování.


19.6.2024

Info k vodnímu víkednu

Informace pro účastníky výcvikového víkednu na vodní práce v Chanovicích najdete zde.


17.6.2024

Cvičení na tento týden, info k víkednu na VP, tábor, víkednové úspěchy

Rozvrh hodin máte na tento týden vypsaný. Pro ty, co jedou na víkend na vodu, přidáme info nejpozději ve středu. Jinak po víkendu konečně budou propozice přihlašování na tábor :-). Velké gratulace letí tento víkend podzimkářům a barvářům. PZ v I.ceně a tím poslední podmínku chovnostili splnily holky: výmarka Arsa a maďarka Kaira. Moc blahpřejeme! Na barvářských zkouškách si perfektně vedly retrívřice. V I.ceně na krásném 3. místě dokončila GR Barča. Za limitku úspěšně dokončily v II. ceně GR Kiki a FCR Baekii. V III.ceně GR Aqua! Moc všem blahopřejme!


12.6.2024

Rozvrh na tento týden, gratulace

Tento týden bude cvičení s ohledem na nemoc omezeno. Občas jukněte, třebanějaké hodiny přibudou do rozvrhu koncem týdne.

Jinak gratulujeme k úspěšným vůdcům tohoto víkednu. Ne lesních zkoušká v II.ceně uspěl NDO Blelki, na Derby retrívrů s titulem Res. CACT bodoval golden Joey. Moc oběma blahopřejeme! 

 


6.6.2024

Informace pro účastníky víkednu pro ostatní plemena

Info pro účastníky víkendu v Kašperkách nejadete zde.


3.6.2024

Rozvrh hodin - možné změny, víkednové výcviky a víkenodvé úspěchy

Rozvrh cvičení na tento týden máte na webu. Jen připomínám, že nám má rodit fenka, tak je možné, že některé hodiny budeme rušit. Jinak víkend na vodu je již plně obsazen. V pátek se těšíme do Kašperek. Bližší info pro táborníky přidáme ve středu. Velká gratulace k propršenému víkendovému úspěchu patří zlaťákovy Joeymu, který se " v plých" stal vítězem Derby ČR KZPR retrívrů a získal další titul CACT! Moc blahopřejeme! Dodatečná gratulace letí ještě Mickeymu, který obstál v T.AN.u!


7.5.2024

Cvičení na tento týden, víkednová přírava na VP a úspěchy na zkouškáchRozvrh hodin na tento týden máte vypsaný. Snad nás nevyžene déšť. Jinak v kalendáři akcí najdete propozice a přihlášku na víkend přípravy na zkoušky z vodní práce. Od zítřka se můžete hlásit!

Jinak úspěch na zkouškách tentokrát má kraťas Gery, ktrý dokončil PZ v II.ceně za limitku a stal se tak dalším novým LUP. Na I.cenu si PZ vylepšil VOK Argo! Moc blahopřejeme!


23.5.2024

Informace pro účastníky víkenodvého výcviku

Zde najdete informace k víkenodvé přípravě na LZ. Těšíme se na vás!


20.5.2024

Rozvrh hodin, víkendové úspěchy, víkendy

Rozvrh cvičení na tento týden máte vypsaný. Cvíčíme jen úterý a středa. Ve čtvrtek jedeme na Naturu (více info přikládáme v letáčku) a v pátek již frčíme s leskaři na víkend. Jinak doplníme ještě úspěchy. Na Memoriálu  MVRd. Fr. Šimka (KPZ CACT) v I.ceně uspěla pikardka Artemis a v II.ceně dráťáka Arnošt a výmar Argo. Na PZ měla premiéru Temi a vše zvládla výborně v I.ceně a tímto splnila loveckou upotřebitelnost! Moc všem gratulujeme! Jinak na víkend LZ máme plno a na víkend pro ostatní plemena zbývá jedno místečko. Info pro leskaře přidáme ve středu :)

natura

 


14.5.2024

Cvičení, víkend pro ostatní plemena, víkend LZ a gratulace

Rozvrh hodin máte na webu. Víkend na lesní zkoušky pro ohaře je plný. Bereme pouze náhradníky. Na víkend pro ostatní plemena zbývají poslední místečka. Kdo váháte s přihhláškou, tak moc neotálejte.

Jinak o víkednu se opět bojovalo na zkouškách. Na OVVR obstála labrouška Joy a goldenka Amy! Moc blahopřejeme. Na ZV v I.ceně uspěl MMO Hero. Na KPZ retrívrů v I.ceně, s titulem CACT a vítězstvím skvěle uspěl Joye. Za drobnou chybku v II.ceně uspěli Face a Ferda. Dodatečně také gratulujeme bretoňovi Baxíkovi k úspěchu na T.A.N.! Na něj jsme minule zapomněli! Moc všem blahopřejeme!


6.5.2024

Rozvrh cvičení, víkend pro ostatní plemena, víkend na LZ, úspěchy na zkouškách

Cvičení na tento týden máte v rozvrhu. Ve středu pořádáme Memoriál MVDr.Fr. Šimka. Takže máme trochu napilno. Kdo by se chtěl přijet podívat či fandit, tak více info nadete zde. Dále v kalendáři akcí najdete propozice a přihlášky na víkend pro ostatní plemena, který proběhne v Kašperkách. Na květnový víkend přípravy na LZ pro ohaře zbývají poslední dvě místěčka. V případě, že do konce tohoto týdne nenaplníme ohaři, mohou jet retrívři a slídiči :). Nahlášeným dáme vědět.

Jiinak víkendové a sváteční gratulace letí tentokrát k vlohařům a podzimkářům. Na ZV v I.ceně uspěla (a již po druhé) Renča s Artem a kraťaska Ilja s Gábinou.  V II.ceně dokončil brácha Arta - Arney. Ve III.ceně dokončil za limitku z poslušnosti (lovil a lovil) křepelák Don. Na podzimních zkouškách v I.ceně dokončila goldenka Face a kraťaska Xali. Dále v II.ceně za limitku labrador Theo a irčanka Hailey. Nyní budeme držet palce těm, co vedou na Šimkovi, případně v nadcházejícím víkednu! Děláte nám radost. A uf. Snad jsme na nikoho nezapomněli.


29.4.2024

Cvičení na tento týden, víkendový výcvik na LZ, zkouškové úspěchy

Rozvrh hodin máte vypsaný. Tento týden máme státní svátek, takže cvičíme nutné minimum, a to především pro aktuální zkouškaře.

Jinak v kalendáři akcí najdete propozice a přihlášky na leskový víkend v Lučkovicích. Přihlašování od 1.5.!

Ještě přidáváme přehled úspěchů posledních dvou víkendů. Minulý víkend se na BZH a BZ předvedl bígl Flíček, který měl trochu zkouškovou smůlu. BZ dokončil v II. a BZH ve III.ceně. Na BZH zazářil jeho brácha Jase, který v I.ceně získal titul CACT!

Tento víkend se už zkoušková sezóna rozjela na plno. Na ZV uspěl v I.ceně fousek Mácha a maďar Art. Na KVP v II.ceně a KPZ v III.ceně uspěl špring Jim, který poté frčel kvůli problémům s okem na veterinu. Bojoval, ale statečně. Ať je brzo fit. Na KPZ v I.ceně na krásném 3.místě uspěl golden Dino a jen o chlup mu unikl titul. Na KZPR retrívrů jsme měli početné zastoupení. Na 2. mítě v I.ceně a s titulem CACT zazářil zlaťák Joey, který tím splnil i podmínky pro přiznání titulu Český špampion práce. Dále v I.ceně dokončila Aqua. Dlaší naši zástupci již obačas někde zahaprovali a spadli do III.ceny, ale i tak je to parádní úspěch a všichni dokončili. Takže velká Belle, Barče, Kikině, Baekině. Máme z vás radost. Jen tak dál.


18.4.2024

Informace k víkednu na ZV

Zde najdete info k víkendové přípravě na zkoušky vloh. Těšíme se.


16.4.2024

Hodiny na zbytek týdne, info k víkendu, víkednové úspěchy

Nejprve díky všem za fajn víkend na PZ. Doufáme, že jste si zacvičili. Za nás se sešla dobrá parta, šikovní psi a fajn počasí. Co víc si přát!

V rozvrhu máte vypsaný zbytek hodin na tento týden. V pátek je i teorie k ZV, na kterou se mohou hlásit i ti, kteří se víkednu neúčastní.

Jinak velká gratulace letí k našim prvním vlohovkářům ohařům, a to tentokrát k setřím sourozencům Aoife a Aidenovi, kteří oba uspěli v I.ceně s jednou trojkou. Gratulujeme!


10.4.2024

Informace pro účastníky víkendového výcviku na PZ, páteční teorie

Zde najdete info k víkendu. V rozvrhu najdete možnost nahlásit se na páteční teorii k PZ. Nemusí se hlásit ti, co se účastní víkendu.

 


8.4.2024

Rozvrh hodin, víkend PZ, víkend ZV, víkednové úspěchy

Rozvrh cvičení na tento týden máte vypsaný. Ve středu možná ještě něco přidáme. Uvidíme :).

Jinak informace pro účastníky víkendového výcviku na PZ budou ve středu, kdy jedeme objet honitby.

Pro zájemce o víkenďák na ZV - máme posledních pár volných míst, tak pošlete přihlášky.

Jinak první gratulace k zkouškovým úsěchům letí trochu opožděně pro křepeláka Dona, který v Německu uspěl na zkouškce vloh "Jugendprüfung" ve III.ceně. Dále v I.ceně na lesních zkouškách uspěl již ostřílený zkouškový matador špring Jimko. Moc oběma gratulujeme!


5.4.2024

Cvičení a víkend ZV

Bohužel člověk míní a příroda mění...krytí se nám trochu protáhlo a tento týden již hodiny nestíháme. Ale snad vše klaplo a tak držte palce, ať za dva měsíce máme štěněčí fousatou nadílku.

V kalendáři akcí najdete propozice a přihlášky na víkend ZV. Od pondělí je možné se hlásit!

Brzo dodáme fotky z retrívřího víkendu a pátečních výstav. Bude na rajčeti!

 


1.4.2024

Hodiny

Hodiny budou zítra možná až ve středu. Jedeme na krytí :)


27.3.2024

Informace k pátečnímu semináři na výstavy

Info k pátku najdete zde. Těšíme se na vás.


25.3.2024

Cvičení na tento týden, páteční seminář, víkend na PZ

Trochu skromný rozvrh na tento týden máte vypsaný. Vzhledem k Velikonocům a pátečnímu semináři nám tam toho moc nevyšlo. Na spoustu z vás se těšíme na pátečním semináři na výstavy. V průběhu týdne přidáme ještě bližší info. Jinak podzimkový víkend je plně obsazen a bereme jen náhradníky (kterých už je také dost). 


18.3.2024

Víkend na pro retrívry, výstavy, podzimkový víkend, rozvrh cvičení

O víknedu proběhla výcviková akce pro retrívry. Počasí klaplo, pejsci byli šikovní a doufáme, že jste si to všichni užili. Fotečky a videa budou postupně na FB a na Rajčeti.

Příští pátek se koná páteční seminář a nácvik na výstavy a svody, kam přijal pozvání rozhodčí z exteriéru Petr Buba. Myslím, že to bude velmi zajímavá akce. Už se na vás na všechny těšíme. Dále je možnost přihlašování na podzimkový víkend, který nás čeká začátkem dubna. Přihlášky a propozice najdete v kalendáři akcí.

Jinak rozvrh hodin na tento týden máte vypsaný.


14.3.2024

Propozice na víkend přípravy na podzimní zkoušky

V kalendáři akcí najdete propozice a přhlášky na podzimkový víkend. Přihlašování bude možné od pondělí.


13.3.2024

Cvičení a info pro retrívry

Jelikož na mne sedla nějaká viróza a musím být v pohodě na víkend, tak hodiny na tento týden asi už nebudou. Jinak informace pro retrívry najdete v kalendáři akcí.


11.3.2024

Rozvrh hodin na úterý

Rozvrh hdin na zítřek máte vypsaný. Zbytek hodin dodáme zítra.


6.3.2024

Nácvik na výstavy, svody - teorie a praxe

I letos se nám podařilo připravit výstavu "na nečisto" včetně nácviku a teorie. Více info v kalendáři akcí.


4.3.2024

Cvičení na tento týden

Rozvrh hodin máte vypsaný. Pomalu budou ubývat hodiny poslušnosti a přibývat nácviky na zkoušky. Snad vydrží počasí a budeme makat!


27.2.2024

Hodiny na tento týden

Vzhledem k jarním prázdninám se tento týden cvičí jen velmi omezeně, Pár cvičení máte v rozvrhu.


26.2.2024

Jarní prázdniny

Tento týden máme jarní prázdniny, talže výcvik bude omezený. Pár hodin přidáme zítra.


19.2.2024

Rozvrh hodin, víkendové barvy

Cvičení na tento týden máte v rozvrhu. O víkednu jsme přidali barvy :).


12.2.2024

Rozvrh cvičení, změna termnu víkednu pro retrívry

Rozvrh hodin je na webu. Možná ještě dle situace a počasí něco přibude během týdne. Jinak moc se omlouváme za komplikace, ale jsme nuceni přesunout vkendový výcvik retrívrů na následující týden 15.-.17.3. Díky za pochopení a omlouváme se za komplikace.


5.2.2024

Rozvrh hodin, přednáška, víkend pro retrívry

Cvičení na tento týden máte vypsané. Večerní aporty a hodiny v Praze budou více zase příští týden. Den už se pomalu natahuje, tak hurá. Jinak se těšíme v úterý na první letošní přednášku. Zároveň se nám pomalu plní víkend pro retrívtry, takže kdo otálí s přihláškou tak šup šup.


29.1.2024

Cvičení na tento týden, info o FB a fotkách

Rozvrh hodin na tento týden máte vypsaný. Pomlau se nám začíná prodlužnovat den...tak snad bude už lépe a ne ve čtyři tma :).

Jinak kdo neví, tak na web byl vložnen odkaz na fotogalerii, která se postupně bude plnit na rajčeti. Další fotečky najdete na FB v uzavřené skupině lovekckyvycvik.cz a pak máme ještě veřejný profil Loveckyvycvik.cz. Takže, kdo tam není, můžete se přidat :-) a mít info a fotky z výcviků z "první ruky". 


22.1.2024

Zahájení sezóny, cvičení na tento týden a přednáška, propozice a přihlášky na výcvik retrívrů

Děkujeme všem za nědělní účast. My jsme si to užili a těšíme se na stejnou fajn atmosféru po dobu nadcházející sezóny...díky.

Jinak rozvrh hodin na tento týden máte vypsaný a najdete zde i přihlašování na přednášku, která se bude konat první únorový týden.

Dále v kalendáři akcí najdete přihlášku a propozice na první letšní víkendový výcvik, a to výcvik pro plemena retrívrů. Přihlašování od 1.2. Těšíme se na vás.

1


15.1.2024

Cvičení na tento týden, setkání v neděli

Tento týden cvičíme v úterý a ve středu. Konec týdne máme ještě nějaké lovecké akce. V neděli se na vás těšíme na ZAHÁJENÍ SEZÓNY 2024. Budou buřty, občerstvení, soutěže. Více info v kalendáři akcí. Těšíme se na vás...


8.1.2024

Pár prvních hodin na tento týden

V rozvrhu máte pár hodin na tento týden. Vzheldem k mrazům a honům  ještě vynecháme nějaká cvičení. Příští týden už bude snad lépe a uvidíme se postupně se všemi. Registrace se nám pomalu plní. Těšíme se na vás.


31.12.2023

Shrnutí roku 2023

Opět přikládáme pár zajímavých čísel o tom, jak jste a jsme si letos vedli… Rok 2023 byl ve znamení mnoha zkoušek, mnoha úspěchů, hodně hodin cvičení a práce…byla to prostě jízda.

Celkem proběhly tři přednášky, jeden nácvikový seminář na výstavy a svod. Dále jsme pro vás pořádali 6 víkendových výcvikových akcí a jeden týdenní výcvikový tábor a pořádali jsme pro vás dvoudenní klubové zkoušky. Naše a především VAŠE úsilí snad přineslo výsledky a radost z práce psů. O Vaší úspěšnosti svědčí následující výčet úspěchů na polích zkouškových. Máme velkou radost z alba, které máme pro vás na naší FB stránce, kde je ten výčet jmenovitý. Velkou radost máme z CACT titulů, vítězství i úspěšně absolvovaných memoriálech, premiérách na zkouškách vloh a třeba i z toho, že někdo zvládnul nějaké to úskalí či nedostatek v poslušnosti. Zde uvedeme jen několik čísel:

Na zkouškách bylo úspěšně předvedeno 65 našich cvičenců což je o dva pejsky méně než loni. OVVR úspěšně absolvovalo 5 retrívrů. Retrívři byli letos hojně zastoupenými plemeny především na vyšších zkouškách klubových i omsových. Zkoušky vloh ohařů či ostatních plemen úspěšně absolvovalo 29 psů. Na podzimních zkouškách uspělo a upotřebitelnost získalo 29 pejsků. Na ZV i PZ je to o dva více než loni. Na vodních zkouškách uspělo 18. To je o 4 méně než v loňském roce.  Podobné úspěchy máte na zkouškách  LZ, na lesních zkouškách uspělo stejně pejsků jako loni. tj. 11 svěřenců. Na barvářských zkouškách 5 psi (o dva více loni). Na prestižních klubových akcích a memoriálech uspělo našich 32 oveček. Což znamená, že se loni hodně soutěžilo. Zkoušky nejvyšší, a to všestranné úspěšně absolvovalo 5 psů a nyní se pyšní titulem „U“! Což je stejně jako 2022. Na noře se předvedli 3 našich pejsci. Na BZH se předvedli 4 cvičeneci, což je nárůst oproti minulé sezóně. ZVVZ absolvovali 2 pejsci. Několik psů získalo na zkouškách vítězství a přední místa, tituly CACT. Klubové šampiony práce, Národní šampiony práce a různá umístění v TOP-pracovních žebříčkách svého plemene. Jsme na Vás moc pyšní!!!

Přehled úspěšných bude postupně viset v „Absolventech“. Po sečtení čísel se jedná o 65 psů, předvedených úspěšně na 120 zkouškách různého typu. Průměr 1,84 zkoušky na psa! Toto číslo v roce 2022 bylo 1,78. Pro zajímavost v roce 2021 to bylo 2,24, 2020 to bylo 1,95, v roce 2019 to bylo 1,47 zkoušky na cvičence. Průměry v předchozích letech byli vyšší. 2018 byl průměr 2,09 zkoušky na psa, v roce 2017 byl průměr 3,06, v 2016 to bylo 2,41 a v 2015 2,06). V tomto roce nás čeká opět pár změn, věnovat se budeme především stálým cvičencům. Uvidíme, jak to bude s přijímáním nových pejsků do výcviku. Prosím tedy nové zájemce o trpělivost. Upřednostníme ty, kteří cvičí a makají pravidelně. Čas a terény bohužel nejsou nafukovací

Nemyslíme si, že vaše úspěchy se dají vyjádřit pouze splněnými zkouškami a určitě se mnozí vylepšili v poslušnosti, zvládli nějaké ty zlozvyky svého hafana. Někteří jen pocvičili a utužili vztah se svým čtyřnohým kamarádem. I z toho máme velkou radost. Mnoho z vás kynologie pohltila, stali se z nich chovatelé, majitele loveckých psů, absolvovali první hony, někteří si udělali či se připravují na zkoušky z myslivosti, jiní okusili úspěchy na výstavách. Nejen cvičení, ale hlavně nadšení páníčků a radost psů to je to, co nás na tom velkém kolotoči baví a žene dál. Doufáme, že se vám s námi na akcích, cvičeních a dalších událostech líbilo. Tímto moc děkujeme všem instruktorům, externím pomocníkům a dalším osobám za účast a majitelům honiteb za propůjčení míst pro cvičení. Doufám, že ROK 2023 bude pohodový, úspěšný, aktivní a nesený ve stejně přátelské atmosféře. Pokud máte kdokoli cokoli pro vylepšení, konkrétní přání a jiné dotazy, neváhejte a pište či volejte. Návod k nové registraci najdete níže v novinkách ... 


 

pf2024

 

Informace k sezóně 2024 a podrobnosti k registracím od 1. 1. 2024

Jak jste si určitě všimli, tak jsme opět smazali registraci a prosíme o zaslání nových.

 1. Ti co loni či dříve absolvovali zkoušky – pošlete co nejdříve registraci, přístup povolíme po tom, co dostaneme  fotku a výčet zkouškových úspěchů pro uvedení do  „Absolventů“ . Registraci máte jasnou – nebojte se, že na vás nezbude místo :-). Ti, co jsou již "archviní" a cvičí déle, prosím, jestli v "Absoventech" máte vše v pořádku a kompletní.
 2. Ti, co již cvičili v roce 2023, nebo alespoň absolvovali seznamovací procházku – pošlete co nejdříve registraci, uvedeme jméno Vás a Vašeho pejska do přehledu "Cvičenců 2024". Prosím o zaslání jména pejska dle PP. Registrace budeme zpracovávat po Novém roce.
 3. Ti, co mají zájem s námi cvičit v roce 2023 a ještě se neznáme – prosíme, zasílejte e-maily. 1. SEZNAMOVACÍ PROCHÁZKA je naplánována na úterý 9.1.2024. Do té doby nebudeme Vaše registrace povolovat! Máme omezenou kapacitu a až po registrování stávajících cvičenců uvidíme, kolik máme místečka pro „nováčky“. Kapacita se mění v průběhu roku, takže pokud nebude nyní místo, možná budeme přijímat nováčky i později.

Pro úplnost:

Uživatelské jméno – jméno psa (ideálně celé dle PP), pokud chcete kratší, tak nám celé oficiální jméno pejska pošlete na e-mail (pro uvedení do cvičenců), u absolventů nepotřebujeme…tam známe.

Důležitý je aktuální telefon, e-mail a celé Vaše jméno.

Registraci musím povolit manuálně -mějte vždy chvilku strpení, než začne vše fungovat.

Podobrně o registraci zde.

Cvičit začneme druhý týden v lednu!

V roce 2024 jsme pro vás připravili opět několik akcí .... více v  kalendáři akcí . Budeme doplňovat i během roku. 

Těšíme se... P+Z


18.12.2023

Rozvrh hodin

Posledních pár hodit tohoto roku máte v rozvrhu. Poté máme do konce roku pauzu. Sledujte prosím web kvůli registracím apod. Díky.


11.12.2023

Cvičení na tento týden

Rozvrh cvičení na tento týden máte na webu. Pokud vydrží počasí, tak příští týden ještě pojedeme v normálním režimu a budou opět vypsané barvy i vystavení.


4.12.2023

Rozvrh hodin

Tak jsme trochu zapadali sněhem a pro to omezujeme nyní hodiny na poslušnosti a aporty...barvy a pole necháme na oblevu :). Hodiny na tento týden jsou v rozvrhu. Do konce roku bychom rádi ještě zmákli jednu přednášku, ale uvidíme, jak budeme zvládat hony, předvánoční chaos a tak :)


28.11.2023

Tento týden máme pauzu

Tento týden se necvičí. příští již normálně. Užívejte první sníh...


20.11.2023

Cvičení, přednáška

Rozvrh hodin na tento týden máte vypsaný. Jinak na příští týden máme vypsanou první přednášku. Tak nejen majitele pokročilých hafanů mohou dorazit. Více v rozvrhu. Další přednášku zkusíme vymyslet ještě v průběhu prosince. 


14.11.2023

Rozvrh hodin, přednášky

Cvičení na tento týden máte vypsaná. Bohužel se nám trocvhu komlplikují plány ...zdraví všech členů "smečky" malinko mění plány. Takže alespoň takto. Brzo doplníme termíny přednášek. Bude v kalednáři akcí. 


6.11.2023

Cvičení a úspěchy slídičů na KBZ

Rozvrh hodin máte vypsaný. Tento týden jsme dost omezení co se honů týká. Takže jen úterý a středa. Příští týden to bude podobné, jen přibude ještě pátek dopoledne. Hold lovecká sezóna je v plném proudu.

Víkednová gratuace tentokrát letí slídičům, kterí zvládli BZ...takže LUPa má ASS Jimko, AC Medík a WSS Oliver! Moc všem gratulujeme.


31.10.2023

Cvičení a jedny z posledních zkoušek

Nejprve díky všem, co přišli na buřty v neděli...rádi jsme se sešli takto "na pokec". Rozvrh hodin máte vypsaný. Pomalu najíždíme na "zimní" režim...přibudou poslušnoti a aporty. Jinak koncem týden postupně budeme zvěřejňovat termíny přednášek. Vše bude v kalendáři akcí a novinkách. Jinak do konce roku plánujeme kro mpřednášek ještě nácvik na výstavu pro začátečníky.

Jedny z  posledních gratulací letí podzimkářům. Na PZ na 3.místě v I. ceně dokončil dráťák Ješter a dále úspěšně dokončili i kruťasky Kery a Api. V ostatních plemen brala 2.místo GR Barča, 3.místo GR Dinno a LUPem je i GR Ferda! Do víkednu držíme palce posledním barvářům!


24.10.2023

Info k akci ZAKONČENÍ VÝCVIKOVÉ SEZÓNY

Bližší informace k nedělním "buřtům" najdete zde. Těšíme se na vás.


23.10.2023

Rozvrh hodin a gratulace

Cvičení na tento týden máte v rozvrhu. Koncem týdne opět lítáme po honech...ale v neděli se na vás na všechny těšíme na buřtech.

Jinak obr gratulace letí Fanče se Sylvou, které zmákly VZ v I.ceně!! Další velké blahopřání Jimovi k vítězství na BZ! Druhé místo na BZH slavil bígl Flíček! Komu se přilepila zkoušková smůla, tak vše určitě opravíte. Držíme palce do posledních zkoušek a všem moc moc gratulujeme!


16.10.2023

Cvičení a víkednové úspěchy, opékání na závěr zkouškové sezóny

Rozvrh cvičení na tento týden bude za chviličku vypsaný. Již nám začíná sezóna honů a tento týden cvičíme pouze úterý a čtvrtek. Zbývají nám poslední dva víkedny zkoušek a tak finišujeme a doufáme, že vše všem klapne.

O víkednu se bojovalo a výborně to dopadlo. Na klubových ZVVZ se v I.ceně s titulem CACt umístil bígl Flíček a v I.ceně dokončil i jeho brácha Jase. Na Fabianově poháru (KZP+KVP) bodoval a CACT za první ceny získal GR Joey a v II.ceně na obou zkouškách obstála i GR Kiki. Na PZ se předvedl v I.ceně NDO Bleki a umístil se na krásném 4.místě. V II.ceně na PZ uspěl IS Larry. Za limitku dokončila i KO Kerry. Která si tu III.cenu určitě opraví. Urcco trochu stávkoval na vlečce. I to ke zkouškám patří. Ale věříme, že příště to určitě klapne. Na ZV se v I.ceně umístil červenobílý setřík Gas. Dodatečně blahopřejeme bordici Connie k BZH. Uf. Snad jsme na nikoho nezapomněli. Moc všem blahopřejeme!

Jinak jsme se rozhodli na závěr zkouškové sezóny uspořádat opékání buřtů na pozemku. Opékání spojíme zase s nějakou tou procházkou. A pak už jen pokec, sumarizace, fotečky a předání odznáčků za LUP a info a akcích, které plánujeme do příští sezóny. Možnost se účastnit i bez psa. Hlašte se prosím přes rozvrh. Těšíme se na vás.


10.10.2023

Rozvrh hodin, víkendové gratuace

Cvičení na tento týden máte vyspané. Omlouvám se za zpoždění. Bohužel řešíme nějaké veterinární trable, takže je to trochu složitější.

Jinak víkend byl velůice úspěšný pro naše "ovečky". Maďarka Ria "opravila" VZ z II. na I.cenu a dokončila vysoko v bodech 470! Dalším novým všestranným psem je i KO FAX a FXH Max!!! Moc všem blahopřejeme. Gratulujeme i Janě s Rumíčkem k úspěšným VZ. Podmínky chovnosti tento víkend dokončil i VOK Joy, který přes všechny zdravotní překážky zmáknul PZ v I.ceně. Další úpšnou na PZ se zadáním CACT byla pikardka Artemis. Na PZ obtál a LUP má i setr Larry!. Dařilo se i na KLZ, kde v II.ceně obstál GR Joey. Na ZV uspělo hned několik hafanů. Vítězství slavil v ostatních plemen bígl Flek. Dalšími úspěšnými vlohaři je bígl Jase, jezevčice Kiki, GR Ferda a WSS Bree. V ohařích si skóre na I.cenu vylepšila maďarka Temi. Na BZH v I.ceně na 2.místě s nejlepší stopou uspěla jezevčice Malá Bertha. Velká Bertha uspěla na LZ!  Snad jsme na nikoho nezapoměli. Tak ještě pár víkednů ...to nám ta sezóna pěkně graduje!


2.10.2023

Rozvrh hodin, víkendové úspěchy

Cvičení na tento týden máte v rozvrhu. Ještě pořád makáme na nadcházející zkoušky, takže začátečníci ještě do konce října strpení.

Jinak velké gratuace k úspěchům minulých víkendů. Snad na nikoho nezapomeneme. Titulem U se mouhou pyšnit další dva naši svěřenci - maďarka Ria a goldenka Aqua! Na ZV v I.cneě uspěl kokr Medík! Na KVP v I.ceně obstáli goldeni Joey, Maude. Na LZ ostatních plemen obstáli v I.ceně GR Kiki a FCR Baeki. V ohařích v I.ceně za limitku KO Fanny. Na BZ ve III.ceně uspěl WSS Šejn. Na PZ upsěl VOK Forest. Na KPZ ve III.ceně za limitku uspěl NDO Arnošt. Na KZV obstáli v I.ceně MMO Fereja a  pikard Karel a za limitku ve III.ceně MOK Temmy, MOK Apollo a NDO Arnošt. Těm, ci štěstí tyto týdny nepřálo, budeme držet palce dál! Víme, kde zabrat! Nebo jen zkoušková smůla. Příště to klapne.


19.9.2023

Rozvrh hodin, víkendové úspěchy

Cvičení na tento týden máte v rozvrhu. Tento týden cvičíme hlavně na Kladně. Příští to zase otočíme.

Jinak úspěchyn na zkouškách tento týden slavil vítězstvím na VP dalmatin Guinnes. Vítěztvím na Arosově poháru (KPZ CACT) GR Joey. V II.ceně zde došla i GR Airin. Dále na PZ v I. ceně uspěla irská červenobílá setřice Anita a v II.ceně ČF Heidy.


11.9.2023

Hodiny na tento týden, poděkování a gratulace ke zkouškovým úspěchům

Hodiny na tento týden jsou vypsané. Ještě možná něco doplníme...začíná hlavní zkoušková sezóna, takže zkouškaři budou mít trochu přednost před ostatním.

Jinak moc díky všem, co se za námi zastavili naa dořínkách a nechali své hafany napospas mnoha dětem ... no skoro nás umazlili a utrénovali...ale snad to splnilo svůj účel a loveká kynologie je zase o něco blíže lajcké veřejnosti.

Na víkednových kláních tentokrát výborně uspěl bígl Flek, který dokončil v I.ceně na 3.místě  a titulem CACT! Na PZ se v I.ceně na 3.místě umístila pikardice Artemis! Na Poháru Polabí za limitku v II.ceně uspěla pointra Týna! Moc blahopřejeme.


8.9.22023

Dožníky

Přidávám informace k zítřku. Nakonec se nebude konat žádné komentované vystoupení a představení loveckých plemen. Tzn. na dožínkách budeme mít stanoviště, kde se budou moci návštevníci seznámit s loveckými psy, pomazlit je nebo si jen popovídat. Kdo by měl zájem se za námi zasatvit a přivést hafana, tak budeme určitě rádi. Budeme zde od 10:30 cca do 16:00. Jinak si myslím, že to bude fajn akce i pro děti apod. Díky


5.9.2023

Návrat z tábora, plán výcviku, dožínky a víkednové gratulace

Tak jsme zpátky z tábora. Myslíme, že to byl fajn týden a děkujeme všem, kteří pomohli, drželi partu a těšili se s námi ze cvičení a dalších aktivit. Cvičit dle rozvrhu budeme od příštího týdne.

Jinak tuto sobotu se konají v Úholičkách dožínky, kam jsme zváni na ukázky lovecké kynologie. Kdo by měl volnou sobotu a chtěl pomoci a předvést své plemeno či něco z výcviku, napište. Ve čtvrtek budeme mít přesný harmonogram a zavolám vám bližší info.

Jinak moc gratulujeme úspěchům minulých víkednů. Na LZ se předvedli v I.ceně KO Fanny a GR Aqua. Na VP v II.ceně obstál křepelák Erney a v I.ceně VOK Joy. Na KLZ v I.ceně a s titulem Res. CACT uspěla GR Barča a v II.ceně uspěl GR Joey. Na PZ v I.ceně uspěla červenobílá setřice Tessa a MOK Arnie. Premiéru na ZV v I.ceně zvládla maďarka Zara. Všem moc blahopřejeme a doufám, že jsme na nikoho nezapomněli. Zkoušková sezóna vrcholí a my držíme palce dál!


23.8.2023

Předtáborové info, cvičení a zkouškové úspěchy

Zde najdete předodjezdové info k táboru a seznam toho, jak jste ubytovaní. Vše doladíme na místě. Jinak tento týden se již necvičíme, protože chystáme tábor. S těmi, ktěří nejedou na tábor, se uvidíme v září a vrhneme se na to.

Jinak o víkednu se opět bojovalo na zkouškách. Na vodních pracech v II.ceně uspěl křepelák Erny, na lesních zkouškách v II.ceně uspěla maďarka Ria a v I.ceně kraťaska Fanny a retrívřice Aqua. Moc blahopřejeme!


15.8.2023

Cvičení na tento týden, gratulace

Tento týden se nám trochu zkomplikoval a rozvrh nebude vypsán. Platí idividuální předem domluvené hodiny pro zkouškaře, kteří o víkednu vednou. Pro ostatní budou nějaké hodiny snad ještě příští týden před táborem. Info pro táborníky bude brzo.

Velká gratulace letí tentokrát k Romanovi a Joeymu, kteří vyhráli soutěž O pohár hradu Valdek (KPZ+KVP) a získali 2x I.cenu a 2 x CACT. Krásný úspěch a moc blahopřejeme!


8.8.2023

Cvičení na tento týden, blahopřání

Rozvrh hodin na tento týden máte v vypsaný. Jsme trochu v prázdninovém "módu", takže cvičení jen středa + čtvrtek.

Jinak gratulace k úspěšně zvládnuté zkoušce z vodní práce letí k Apině, která dokončila VP v I.ceně. Gratulujeme!


1.8.2023

Rozvrh hodin a úspěchy posledních víkendů

Cvičení na tento týden je vypsané. Snad se i trochu umoudří počasí. Kdyby někomáu něco chybělo, tak pište či volejte.

Jinak veliké gratulec k úspěchům posledních víkednů.

Poslední červencový víkend se bojovalo na vodě i na poli. Na KPZ výborně obstálk v I.ceně špring Jim, který získal titul CACT! Na KVP zabodovala zlaťanda Aqua, která získala rovněř I.cenu a CACT! Bez ztráty kytičky na KV úspěl i Joey a rovněž v I.ceně obstála Barča. V II.ceně uspěla Kiki. Na VP v I.ceně obstál KO Fax, POI Týna a MOK Ria. Za limitku v II.ceně obstál foxlík Max a KO Rik. Předchozí víkend

výborně uspěl Joey na Pražském dreby, kde vybojoval CACT. Na lesních zkouškách v Iceně uspěl VOK Joy a na VP v II.ceně za limitku zalťanda Aqua. Předchozí víkend ještě doplníme uspěšné OVVR na zvěři pro LR Theouše! Moc všem blahopřejeme. Snad jsme na nikoho nezapomněli.


18.7.2023

Cvičení na tento týden, víkednové úspěchy

Rozvrh hodin na tneto týden máte na webu. Kdyby někdo nezvládal či potřeboval, tak pište,m domluvíme něco individuálně.

Jinak gratulace letí za poslední víkendy na všechny možné strany:  LR Theo obstál na OVVR, KO Fanny v I.ceně dokončila bavrářské zkoušky. Na klubové vodě v I.ceně došli retrívři Baeki, Joey a Barča. Beaki dokonce na 3.místě s titulem CACT. Na LZ za limitku obstála ve III.ceně LR Fany! Moc všem blahopřejeme!


10.7.2023

Rozvrh hodina cvičení o prázdninách, tábor, úspěchy posledních víkednů

Rozvrh cvičení na tento týden máte vypsaný. Tento týden cvičíme normálně. Cvičit se bude i příští týden, i když trochu omezeně. Pak uvidíme, jaká bude situace. Sledujte rozvrh a novinky.

Jinak letní výcvikový týbor je již naplněn. Bereme pouze náhradníky.

A na závěr gratulace k úspěchům posledních víkendů. Snad na nikoho nezapomenu.

K úspěšně splněným OVVR gratulujeme zlaťákům Ferdovi a Dinnovi. Dinno se zároveň stal i vítězem OVVR! K VP blahopřejeme MMO Casey a MOK Gwen. Obě dokončili v I.ceně a Casey dokončila na krásném 3.místě! Na KVP se předvedli zlaťáci Kiki, Barča a Joey. Kiki a Joey bohužel za limitku v II.ceně a Barča zaválela a vítězstvím získala titul CACT! Na KPZ Barča, Joey a Kiki. Kiki bohužel za limitku v II.ceně. Joey tentokrát s titulem CACT a vítězstvím a Barča v I.! Na LZ se předvedl KO Fax, který obstál v II.ceně. Na lesních zkouškách se předvedli i MMO Zixi a MOK Rum, kteří s námi byli na LZ víkednu. Oba dokončili v I.ceně, a každý v jiný víkend brali 3.místo! Všem moc blahopřejeme!

 


19.6.2023

Rozvrh hodin, tábor,víkednové gratulace

Cvičení na tento týden máte vypsané. Snad se všichni chytnete. Kdyby něco, tak pište. Jinak bylo spuštěno přihlašování na tábor a rychle se plní kapacita...kdo chcete jet, tak neváhejte s přihlášením.

Jinak k úspěchům tohoto týdne blahopřejeme "barvářům", kdy na BZ obsál Petr s Benjim a Irena s Alvinem! Moc gratulujeme!!!


13.6.2023

Cvičení na tento týden, informace k víkednu na VP, víkendové úspěchy

Rozvrh hodin na tento týden je vypsaný. Bohužel cvičíme jen středa a dneska pouze aporty. Večer nám do toho vlezlo vyhánění před senosečí..kdo by chtěl, může pomoct a přidat se. Info je na FB.

Předodjezdové informace pro účastníky víkednového výcviku na vodní práce najdete zde.

Blahiřání k úspěchům tohoto na minulého víkednu. Na ZN obstála jezevčice Bertha a bordička Connie. Na KZPR uspěl v II.ceně golden Joey, který bohužel chytil limitku na vodě...jinak to byla velká paráda! Gratulujeme ke krásnému 7. místu!


6.6.2023

Rozvrh hodin na zbytek týdne

Cvičení na tento týden máte vypsaný.


5.6.2023

Cvičení na dnešek

Na dnešek je v rozvrhu vypsaná ohrádka. Další hodiny dodáme během dneška.


31.5.2023

Cvičení na čtrtek/pátek, víkend na vodu, gratulace

Rozvrh hodin na konec týdne máte vypsaný. Jinak víkend na vodu připravujeme a je plně obsazen Bereme pouze náhradníky. Dále koncem týdne vyvěsíme propozice na tábor.

Jinak úspěch o víkednu slavila maďarka Kaira, která zvládla v I.ceně zkoušky vloh! Gratulujeme!!!


29.5.2023

Hodiny na zítřek

V rozvrhu najdete cvičení na úterý. Zbytek hodin a další info dodáme zítra. 


24.5.2023

Informace k víkednu ostatních plemen

Zde najdete předodjezdové info pro nadcházející víkend. Těšíme se na vás!


22.5.2023

Cvičení na tento týden, víkend MP, zkouškové úspěchy

Rozvrh na tento týden je vypsaný. V pátek se necvičí - odjíždíme s ostatními plemeny směr Kašperky. Jinak info pro účastníky dodáme během zítřka/středy.

Gratulace k tomuto víkendu letí podzimkářům, kdy MOK Gwena a POI Týna ...každá na jinde, ale obě uspěli v I.ceně na 3místě! Moc blahopřejeme!!!


16.5.2023

Rozvrh hodin, vkendový výcvik, gratulace

Rozvrh hodin máte na webu. Tento týden je krátky, a to především díky přípravám na leskový víkend. Jinak infomace pro účastníky víkendového výcviku najdete zde.

Víkedové úspěchy slavili retrívři, kdy GR Joey s plným počtem bodů zvítězil na KPZ a získal CACT! V II.ceně uspěly i GR Kiki a Barča! Na PZ v I.ceně obstál KO Rik! Na ZV v I.ceně uspěla kraťaska Api! A na OVVR obstála na 1-3místě goldenka Face! Moc blahopřejeme!


9.5.2023

Rozvrh hodin, víkedny a gratulace

Rozvrh cvičení na tento týden máte vypsaný. Víkedny na LZ, MP i VP jsou momentálně plné a přijímáme pouze náhradníky.

Jinak blahopřejeme úspěšným vůdcům tohoto víkednu: na KPZ Memoriálu Dr. Fr. Šimka v I.ceně uspěly maďarky Chilly a Ria, na ZV v I.ceně uspěly výmaři Argo a Arsa a MOK Coudy vylepšil skóre z minulého víkednu. Všem blahopřejeme!


2.5.2023

Rozvrh hodin, víkednďáky a úspěchy na zkouškách

Rozvrh cvičení máte na tento týden vypsaný. Budou barvy, aporty, podzimky a vlohy...

Jinak víkend pro malá plemena je plně obsazen. Na leskový víkend máme poslední 3 volná místečka, a to pro ohaře, kteří chystají PZ a budou začínat s LZ...především výcvik aportů. Stále je ještě pár volných místeček na vodu. 

O víkednu se bojovalo na všech frontách...snad na nikoho nezapomenu. Na PZ v I.ceně uspěli KO Fax a BO Conny. Na T.A.N. obstály pikardice Arletta a Artemis. Na ZV obstáli a vysoko hodnocení byli: na 2.místě o věk MOK Gwen, na 4. místě o věk NDO Arnošt a v I.cenách uspěli NDO Blek, MOK Coudy a v ostatních plemenech BRT Connie, ASS Jim. Na OVVR v plných 4kách a na zvěři obstála retrívřice Face! Na KPZ v II.ceně uspěla GR Kiki! Moc všem blahopřejeme! 


25.4.2023

Cvičení tento týden, víkend na VP a první letošní zkouškové úspěchy

V rozvrhu najdete cvičení na tento týden. Budeme makat hlavně s vlohovkáři, protože mají těsně před zkouškami. Ostatní prosím o strpení.

V kalendáři akcí najdete propozice a přihlášky na víkend přípravy na vodní práci. Jinak proběhl víkend přípravy na vlohy, který se vydařil a doufáme, že se všichni něco naučili. Tentokrát nám konečně přálo počasí. Terény byly super, zvěře dostatek a dobrá nálada a plné nasazení všech účastníků také nechybělo. Díky všem za fajn víkend.

Jinak mezitím, co my cvičili, někteří naši svěřenci již zápolili na prvních zkouškách vloh. Gratulace letí KO Kery, IS Lilli, BO Urcovi a PIO Artemis, kteří uspěli a mnozí mají za sebou zkouškovou premiéru a věříme, že vlohovkami to nekončí. Držíme palce všem dalším i do nadcházejícího víkendu.


19.4.2023

Info k víkednu

Informace pro účastníky víkednu přípravy na ZV najdete zde.


18.4.2023

Rozvrh hodin, víkend na ZV, víkend PZ

Rozvrh cvičení na tento týden máte vypsaný. Vzheldem k víkednu na ZV je trochu omezený, musíme zařídit vše potřebné kolem víkednu a den má pouze 24 hodin :-). Jinak bližší informace pro účastníky ZV víkednu dodáme během dneška/zítřka do kalendáže akcí.

Jinak děkujeme všem za fajn víkend přípravy na PZ. Nakonec nám klplo i počasí. Fotečky najdete na FB případně pište...zašleme.


13.4.2023

Info pro účastníky víkonedové přípravy na PZ, propozice na víkend pro ostatní plemena

V kalendáři akcí najdete propozice na víkend pro ostatní plemena.Info o srazu apod. pro účastníky víkendové přípravy na PZ zde.


11.4.2023

Propozice na leskový víkend

Přihlášky a propozice na leskový víkend najdete zde. Na víkend pro ostatní plemena dodáme zítra.


10.4.2023

Rozvrh hodin, květnové víkendy, podzimkový víkend

Rozvrh cvičení na tento týden máte na webu. Zítra dodáme propozice na květnové víkendy. Info pro účastníky k nadcházejícímu výcvikovému víkendu - příprava na PZ doplníme včas v průběhu týdne.


4.4.2023

Cvičení na tento týden

Cvičení na tento týden máte v rozvrhu. Nyní se musíme především pověnovat vlohovkářům a podzimkářům. Barváři nyní musí být trochu trpěliví...čas není bohužel nafukovací. Snad už se nám umoudří počasí a vyhnou choroby.


27.3.2023

Rozvrh hodin, dubnové víkenďáky, svod

Rpzvrh hodin na tento týden máte vypsaný.Minulý týden se bohužel necvičilo, a to z důvodu narození štěňátek v naší CHS, kdy si mamina dávala docela na čas. Tento týden již jedeme normálně. Jinak víkendové přípravy na ZV a PZ se pomalu plní. Na PZ bereme již pouze náhradníky. Na ZV zbývá pár volných místeček. Jinak se v neděli budeme těšit na Svrkyňském jarním svodu! Minulý týden proběhly nácviky, tak snad jste všichni nacvičení a budeme se těšit!


15.3.2023

Víkend retrívrů, cvičení na tento týden, bažanti na aport 

Tak máme za sebou první výcvikovou akci tohoto roku...víkend pro plemena retrívrů. Počasí bylo aprílové, ale náladu a chuť do práce nám to nepokazio a doufám, že si to všichni užili. Další akcí je nedělní nácvikový a přednáškový den na svod a výstavy.... vše pilně připrabujeme, abyste si to užili a doufáme, že při nás bude stát počasí!

Konečně jsme vypsali rozvrh hodin na tento týden. Cvičíme pouze čtvrtek, pátek, sobota. Bohužel začátek týdne jsme měli matřeské povinnosti. Příští týden počítáme, že bude začátek týdne obdobný. Sledujte ale rozvrh, příroda si dělá, co chce. Jinak kdo by měl zájem o bažaty na aporty, tak máme pár slepiček skladem navíc.

V neděli se těšíme na seminář!


8.3.2023

Informace k výcviku retrívrů, propozice přihlášky na víkendy PZ, ZV

Zde najdou účastníci informace k víkendovému výcviku pro retrívry. Zároveň jsme do kalendáře akcí dodali propozice a přihlášky na dubnové víkendy - přípravu na PZ a ZV. Přihlášky přijímáme od 10.3.2023.


6.3.2023

Rozvrh hodin

Cvičení na tento týden máte vypsané. Zítra přidáme informace k víkenďáku pro retrívry.


27.2.2023

Cvičení na tento týden

Rozvrh hodin na tento týden máte vypsaný. Uvidíme, jak se vyvrbí počasí, ale pomalu začínáme s připravou na zkoušky. Kdo by nevěděl, kam se hlásit, tak volejte. Jinak připomínáme mlaďochy, že se blíží termín jarních svodů. Jarní svod organizujeme v návaznosti na přednášku o svodech a výstavách v termínu 2.4.2023. Nezapomeňte se přihálsit na OMS Praha západ! Jinak pomalu zasílejte i přihlášky na zkoušky vloh a jarní termíny PZ. Akce se začínají plnit.


13.2.2023

Rozvrh na tento týden, jarní prázdniny od 20.2.

Tento týden je rozvrh vypsaný trochu omezeně. Ještě máme koncem týdne nějaké lovecké povinnosti. Jinak příští týden se necvičí. Možná něco o víkednu. Máme jarní prázdiny. Uvidíme se tedy aqž první březnový týden :-).


6.2.2023

Cvičení na tento týden, seminář a víkenďák pro ostatní plemena

Cvičení na tento týden máte v rozvrhu. Jinak v rozvrhu je zároveň možnost se přihlásit na seminář na téma "Výstavy a svody" který se ukuteční v březnu. Dále v kalendáři akcí najdete termín víkednového cvičení pro jezevčíky, teriéry, honiče a slídiče.


30.1.2023

Rozvrh hodin, kalendář akcí, přednáška, seminář, výcvik retrívrů a ceník a permice

V rozvrhu máte vypsané hodiny na tento týden. Tentokrát budeme mít nějakou hodinu i o víkednu. V rozvrhu je již možné se hlásit na přednášku na téma "Zkušební řády a úvod do lovecké kynologie". Mimo rozvrh je možnost se hlásit samostatnou přihláškou na Seminář na téma "Výstavy a svody loveckých psů"a také jsme otevřeli možnost přihlašování na víkend pro retrívry. Propozice, informace a přihlášky najdete v kalendáři akcí, kde je i aktualizovaný seznam akcí nadcházejích. Rozvrh akcí se bude doplňován...tak jej průběžně sledujte.

Další nutnou zprávou je fakt, že od února musíme trochu zvednout ceny za cvičení...důvody vzhledem k dnešní době asi vysvětlovat nemusíme...k tomu se váže i to, že nově lze zakoupit permice nejen v hodnotě 1000,- ale i 2000,-.


22.1.2023

Rozvrh hodin

Cvičení na tento týden máte vypsané. Proběhne i první testování umělého osvětlení na pozemku... tak uvidíme, zda se večerní hodiny osvědčí. Vzhledem k počasí je rozvrh omezen na poslušnosti a aporty. Barvy, vystavení a přípravy na zkoušky budou zase až nebude sníh :). Hlídejte prosím místa cvičení. Místo srazu do Nebušic dáme včas vědět.


16.1.2023

Cvičení na tento týden, zahájení sezóny

Rozvrh na tento týden máte vypsaný. Hodiny budou tento týden po většinou v Praze. Bohužel ve čtvrtek se tentokrát necvičí. Na většinu se těšíme v sobotu. Prosím, kdo dorazíte ve větším počtu dvounožců, tak pište kvuli buřtíkům.


10.1.2023

Beseda

Pro účastníky dnešní besedy. Beseda proběhne v zadní části restaruace (kulatá rotunda). Nikoli v samostatném salónku. Těšíme se.


9.1.2023

Rozvrh na středu a čtvrtek, info k táboru

Dodáváme cvičení na čtvrtek a pátek. Jinak máme nové info k táboru pro ty, kteří nemohou na tuto akci odložit své ratolesti...podařilo se nám domluvit "instruktorku pro děti" ...která v době cvičení dvounohé potomky pohlídá a vy se budete moct věnovat těm čtyřnohým! Zaměřeno na děti od 4 do 12-ti let!


6.1.2023

Rozvrh hodin, zahájení sezóny 2023

Rozvrh hodin na pondělí a úterý máte vypsaný. Další hodiny postupně doplníme. V kalendáři akcí máte přiložené informace k akci "Zahájení sezóny 2023". Těšíme se na vás a doufáme, že klapne počasí.


3.1.2023

Rozvrh hodin, kaldnář akcí

Rozvrh cvičení je na tento týden vypsaný. POZOR! Hodiny jsou tento týden v Praze - Nebušicích. Přihlášeným zašleme včas místo srazu. Budeme se těšit!

Jinak v kalendáři akcí se už pomalu rýsují nějaké termíny. Tak jukněte. 

 


1.1.2023

Shrnutí roku 2022

Opět přikládám pár zajímavých čísel o tom, jak jste a jsme si loni vedli… Rok 2022 byl trochu náročný a plný změn a novinek … a to na všech frontách. Pevně doufám, že změn k lepšímu a letošní rok to teprve rozjedeme v plné parádě. V průběhu roku 2022 jsme spolu opět strávili mnoho hodin na poli, v lese, u rybníka a také na zahradě :-). Proběhly 4 víkendové akce a jeden týdenní výcvikový tábor a dvoudenní cvičené zkoušky. Naše a především VAŠE úsilí snad přineslo výsledky a radost z práce psů. O Vaší úspěšnosti svědčí následující výčet úspěchů na polích zkouškových. Letos se předvedlo celkově více jedinců, s to především na zkouškách vloh. Za to na vyšších zkouškách se makalo a slavili se úspěchy.

Na zkouškách bylo úspěšně předvedeno 67 našich cvičenců což je o 13 pejsků více než loni. OVVR úspěšně absolvovalo 9 retrívrů. Retrívři byli letos hojně zastoupenými plemeny. Zkoušky vloh ohařů či ostatních plemen úspěšně absolvovalo 33 14 psů (o 19 více než v loni a o pět více než předloni!!). Na podzimních zkouškách uspělo a upotřebitelnost získalo 27 pejsků. Což je stejný počet jako v loňském roce. Na vodních zkouškách uspělo 22. To stejně 4 více než v loňském roce.  Podobné úspěchy máte na zkouškách  LZ, na lesních zkouškách uspělo stejně pejsků jako loni. Tj. 10 svěřenců. Na barvářských zkouškách 3 psi (stejně jako loni). Na prestižních klubových akcích a memoriálech uspělo našich 26 oveček. Zkoušky nejvyšší, a to všestranné úspěšně absolvovalo 5 psů a nyní se pyšní titulem „U“! Což je o tři méně než loni. Na noře se předvedlo 5 našich pejsků. Na BZH a HZ startoval letos jeden cvičenec. ZVVZ absolvovali 3 pejsci. Několik psů získalo na zkouškách vítězství a přední místa, tituly CACT. Klubové šampiony práce, Národní šampiony práce a různá umístění v TOP-pracovních žebříčkách svého plemene. Jsme na Vás moc pyšní!!!

Přehled úspěšných bude postupně viset v „Absolventech“. Po sečtení čísel se jedná o 67 psů, předvedených úspěšně na 119 zkouškách různého typu. Průměr 1,78 zkoušky na psa!!! Vzhledem k tomu, že letos byl rok hojný na nováčky a začátečníky, tak počítáme, že v roce následujícím bude průměr vyšší a nikdo z těch, kteří splnili jen třeba jednu zkoušku, u ní nekončí a ve výcviku budou pokračovat.  Pro zajímavost v roce 2021 to bylo 2,24, 2020 to bylo 1,95, v roce 2019 to bylo 1,47 zkoušky na cvičence. Průměry v předchozích letech byli vyšší. 2018 byl průměr 2,09 zkoušky na psa, v roce 2017 byl průměr 3,06, v 2016 to bylo 2,41 a v 2015 2,06). V tomto roce nás čeká opět pár změn, věnovat se budeme především stálým cvičencům. Uvidíme, jak to bude s přijímáním nových pejsků do výcviku. Prosím tedy nové zájemce o trpělivost. Upřednostníme ty, kteří cvičí a makají pravidelně. Čas a terény bohužel nejsou nafukovací

Nemyslíme si, že vaše úspěchy se dají vyjádřit pouze splněnými zkouškami a určitě se mnozí vylepšili v poslušnosti, zvládli nějaké ty zlozvyky svého hafana. Někteří jen pocvičili a utužili vztah se svým čtyřnohým kamarádem. I z toho máme velkou radost. Mnoho z vás kynologie pohltila, stali se z nich chovatelé, majitele loveckých psů, absolvovali první hony, někteří si udělali či se připravují na zkoušky z myslivosti, jiní okusili úspěchy na výstavách. Nejen cvičení, ale hlavně nadšení páníčků a radost psů to je to, co nás na tom velkém kolotoči baví a žene dál. Doufáme, že se vám s námi na akcích, cvičeních a dalších událostech líbilo. Tímto moc děkujeme všem instruktorům, externím pomocníkům a dalším osobám za účast a majitelům honiteb za propůjčení míst pro cvičení. Doufám, že ROK 2023 bude pohodový, úspěšný, aktivní a nesený ve stejně přátelské atmosféře. Pokud máte kdokoli cokoli pro vylepšení, konkrétní přání a jiné dotazy, neváhejte a pište či volejte. Návod k nové registraci najdete níže v novinkách ... 

 


PF23

 


31.12.2022

Informace k sezóně 2023 a podrobnosti k registracím od 1. 1. 2023

Jak jste si určitě všimli, tak jsme opět smazali registraci a prosíme o zaslání nových.

 1. Ti co loni či dříve absolvovali zkoušky – pošlete co nejdříve registraci, přístup povolíme po tom, co dostaneme  fotku a výčet zkouškových úspěchů pro uvedení do  „Absolventů“ . Registraci máte jasno – nebojte se, že na vás nezbude místo :-). Ti, co jsou již "archviní" a cvičí déke, prosím, jestli v "Absoventech" máte vše v pořádku a kompletní.
 2. Ti, co již cvičili v roce 2022, nebo alespoň absolvovali seznamovací procházku – pošlete co nejdříve registraci, uvedeme jméno Vás a Vašeho pejska do přehledu "Cvičenců 2021". Prosím o zaslání jména pejska dle PP.
 3. Ti, co mají zájem s námi cvičit v roce 2023 a ještě se neznáme – prosíme, zasílejte e-maily. Registrace budou od 15.1.2023, kdy bude napláována 1. SEZNAMOVACÍ PROCHÁZKA. Do té doby nebudeme Vaše registrace povolovat! Máme omezenou kapacitu a až po registrování stávajících cvičenců uvidíme, kolik máme místečka pro „nováčky“. Kapacita se mění v průběhu roku, takže nebojte, kdyžtak přijímat nováčky budeme i později.

Pro úplnost:

Uživatelské jméno – jméno psa (ideálně celé dle PP), pokud chcete kratší, tak nám celé oficiální jméno pejska pošlete na e-mail (pro uvedení do cvičenců), u absolventů nepotřebujeme…tam známe.

Důležitý je aktuální telefon, e-mail a celé Vaše jméno.

Registraci musím povolit manuálně -mějte vždy chvilku strpení, než začne vše fungovat.

Podobrně o registraci zde.

Cvičit začneme druhý týden v lednu!

V roce 2023 jsme pro vás připravili opět několik akcí .... více v  kalendáři akcí . Budeme doplňovat i během roku. Dále vás čeká spousta skvělých novinek :)

 

Těšíme se... P+Z