Registrace

Další menu

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes3978
mod_vvisit_counterVčera6156
mod_vvisit_counterTenhle týden31329
mod_vvisit_counterMinulý týden40960
mod_vvisit_counterTento měsíc129684
mod_vvisit_counterMinulý měsíc265420
mod_vvisit_counterVše6030600

We have: 62 guests online
Vaše IP: 3.237.61.235
Dnes je: Říj 22, 2020

Reklama

    486na486
Home
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
Novinky

Omlouváme se, ale vzhledem k plné kapacitě nyní nebereme nové zájemce o výcvik. Děkujeme za pochopení.


LOCKDOWN ... a cvičení

Bohužel, vzhledem k nařízení vlády musíme od zítřka zrušit všechny skupinové výcviky. Kdo by měl zájem, tak si pište o individuálky (ceny viz ceník). Den má jen 24hodin a máme děti doma, ale budeme se snažit udělat maximum. Díky ta pochopení, všem přejeme pevné nervy a zdraví.


19.10.2020 

Rozvrh na tento týden, podzimní prázdniny, COVID oopatření

Cvičení na tento týden máte vypsané. Je bez čekacích listin. Kvůli tomu, aby se nás nesešlo více než 6. Jinak od 24.10. do 1.11. cvičení nebude. Děti mají podzimní prázdniny.


 

13.10.2020

Cvičení, opatření a dodatečné gratulce

Tak jsme doplnili hodiny na tento týden. Vzhledem k současné situaci, musíme omezit počty účastníků na hodinách. Prosíme tedy, choďte pouze jedna osoba/pes. Doprovodné osoby budou muset jít na procházku či čekat v autě.

Jinak v rámci opatření, jsou do listopadu zrušené veškeré zkoušky. Dle toho bude upraven i rozvrh. Rozvrh bude trochu upraven i s ohledem na to, že máme děti opět na distanční výuce. Díky za pochopení.

Jinak jsme zapomněli pogratulovat maďarům Pinkie a Coudymu. Oba zvládli PZ. Pinkie v I. a Coudy v II.ceně. Oba tímto splnili podmínky chovnosti. Gratulace!


12.10.2020

 

Cvičení a gratulace

Částečný rozvrh cvičení máte na webu. Jukněte pak na web ještě zítra. Hodiny doplníme dle aktuálních nařízení vlády...uvidíme, co na nás vymyslí.

Jinak moc blahopřejeme všem úspěšným tohoto zřejmě posledního zkouškového víkendu.

Na VZ - Memoriálu Čeliše, se výborně prezentoval MOK Kronos s Mírou, který dokončil v I.ceně s 484b. a stal se s nejlepším polem celkovým vítězem. Nový všestranný pes je i MOK Rauli s Kamilem. Bohužel za limitku v II.ceně, ale vysoko v bodech uspěl na Memoriálu Kellersteina. Barvářské zkoušky vyhrál i GR Charlie s Romanem. Také v I.ceně. Na BZ v II.ceně uspěla i SBT Lara s Honzou. Na PZ bojoval MOD Melampo, KO Erik a GS Aragon. Všichni dokončili v I.ceně. Na ZV se předvedla MOK Petra a MOK Kit. Oba dokončili v I.ceně. Moc všem blahopřejeme.


7.10.2020

 

Rozvrh hodin, víkendové úspěchy

Cvičení na tento týden máte v rozvrhu. V úterý, ve středu a z části ve čtvrtek cvičíme, ale individuálně s těmi, kteří o víkendu vedou zkoušky a potřebují konkrétní disciplíny. Ostatní hodiny máte v rozvrhu.

Jinak blahopřejeme úspšným vůdcům tohoto víkendu. Na VZ se předvedl KO Desperado s Patrikem a MOK Baya s Adélou. Oba dokončili vysoko v bodech, v první ceně. Desperado na 3. a Baya na 4. místě z 12ti ohařů. Super úspěch. Na ZV běžel MOK Rum s Janou a dokončili v I.ceně na 3.místě. Na BZ se předvedl dalmatin Gunniess, který se ve III.ceně stal lovecky upotřebitelným. MOc všem blahopřejeme a držíme palce do dalších víkendů teto sezóny.

29.9.2020


 

Cvičení, gratulace

Hodiny jsou v rozvrhu. Ještě prosíme mlaďochy o strpení se zkouškaři...musíme to doklepat...pak budeme přes zimu makat hlavně s vámi.

Jinak nějaké hodiny ještě možná přibudou na neděli..uvidíme dle zkoušek.

Blahopřejeme tentokrát nejprve účastníkům Memoriálu MVDr. J. Michálka, která se letos běžel opravdu v těžkých podmínkách, a to především kvůli počasí. Memoriál úspěšně dokončil Ben s Milanem, a to na krásném 5.místě v I.ceně s titulem Res. CACT! Bojovali zde i maďaři Agís, Kronos, Nando a Rauli. To bohužel chybovali a nedokončili celou soutěž, ale i tak jim blahopřejeme k úspešnému zvládnutí čísti VP a Agís k části PZ.

V pondělí se válčilo především na zkouškách vloh. Mezi ohaři výborně předevedla ČF Safira, která se stala vítězkou. Na druhém místě dokončil MOK Rákosníček a třetí maďarka Bowie. Dále v I.ceně dokončili MOK Quilda, VOK Kerby, GS Aragon, Ambra a Pif. KO Fanny a Ogar, VMO Agáta. V ostatních plemenech v I.ceně na 3.místě obstál jezevčík Idar. Moc všem blahopřejeme!


 

21.9.2020

Rozvrh hodin, víkednové úspěchy

Cvičení na tento týden máte v rozvrhu. Tentokrát je dosti zaměřené na účastníky zkoušek, které máme tento prodloužený víkend. Prosíme začátečníky o pochopení. Kdyby něco, ozvěte se.

Jinak tento víkend byl nabitý. Na KPZ se předvedl v I.ceně labrador Nord s Monikou a získali i titul Res. CACT. Tyto zkoušky zmákla parádně i flatka Romana, která díky smolné limitce dokončila v II.ceně. Na PZ ohařů beželi VOK Fred a MOK Bet. Oba dokončili v I.ceně.

Na lesních zkouškách bojovalo hned několik našich oveček. Vítězem se stal MOK Nando s Terkou s plným počtem bodů jako vodič. O věk za ním byla MOK Baya s Adélou a třetí místo patřilo rovněř MOKovi Greyisy se Zuzkou. V I.ceně dokončila i Abby s Tomášem. V II.ceně LZ dokonočil za limitku MOK Gino s Janou a jezevec ubert s Věrkou. Smůlu bohužel měla tentokrát LR Bella Black, ale ta to doladí do příště. Moc blahopřejeme všem! Na SVP se v I.ceně ukázala pikardka Beilyes. Na BZ s výbroně převedl MOK Rauli, který dokončil v I.ceně na krásném 2.místě! Na ZN obstál jezevčík Idar s Lubošem. Moc blahopřejeme všem. Snad jsem na nikoho nezapomněla.


16.9.2020

 

Cvičení, gratulce

Omlouváme se, tento týden je cvičení velmi omezené, a to především na pejsky, kteří vedou o víkednu zkoušky. Pár běžných hodin najdete na čtvrtek a pátek v rozvrhu. Další týden již výcvik bude probíhat normálně. Řešíme nějaké závažné veterinární trable. Díky za pochopení.

Víkendové úspechy letí tentokrát na SVP a PZ, které úspěšně zvládla v I.ceně výmraka Carrie, a to rovnou zkoušky klubové. PZ zvládla v I.ceně i kraťaska Máša s Věrkou. Na KZV se dařilo v I.ceně s titulem Res. CACT maďarce Agís s Jitkou. V II.ceně dokončil MOK Rum s Janou. Agís bojovala i na KPZ, kde bohužel díky limitce zkončila vysoko v bodech v II.ceně  v II.ceně rovněž za limitku dokončil MOK Gino s Janou.. Na stejných zkouškách bojovala i Bája s Blankou, které dokončili v I.ceně s Res. CACT! Moc všem blahopřejeme a na víkend držíme palce všem "leskařům" a "bavářům" :).


7.9.2020

 

Cvičení, gratulace

Tak rozvrh na tento týden máte na webu...snad jsem na nic a nikoho nezapomněla. Kdyžtak pište.

Gratulace letí tentokrát Mírovi s Kronem, kteří zvládli Memoriál Kobzy (VZ) v I.ceně! Dále na Pohár Premonstrátského kláštera v Milevsku - maďar Ben s Milanem v II.ceně za limitku a Gin s Janou v ceně III.! Dále Pohár hradu Rychnburk v II.ceně dokončil MOK Gucci s Blankou.

Na Západočeském Derby retrívrů se předvedl GR Charlie s Romanem, který dokončil na 14.místě v II.ceně!


2.9.20120

Rozvrh hodin, víkendové úspěchy

Rozvrh na tento týden je omezený. Příští už bude vypsaný normálně v pondělí.

Jinak gratulace letí podzimkářům maďarským Desmondovi a Oliverovi, kteří zvládli PZ v I.ceně! Blahopřejeme!


28.8.2020

Cvičení, gratulace

Moc se omlouváme, ale vhledem k úmrtí v rodině budeme cvičení vypisovat od čtvrtka 3.9. Díky za pochopení.

Dodatečně gratulujeme k PZ maďárkům Nandovi a Betovi a k KVP labíkovi Nordovi!


10.8.2020

Rozvrh, táborové info a gratulace úspěšným

V rozvrhu máte vypsané hodiny na tento týden. Je to omezené a hlavně pro ty, co nejedou na tábor. Táborníci už by měli nechat hafany odpočívat a budeme se těšít v neděli. Předodjezdové info a rozdělení pokojů najdete v kalendáři akcí.

Jinak gratulace posledních dvou víkendů...snad na nikoho nezapomenu. Na Memoriálu V.Černého (LZ) se výbroně umístil Ben s Milanem, kteří doběhli na 3.místě. Na zkouškách z vodní práce bojovali a uspěli ... na druhém místě v I.ceně MMO Ann s Radkou a na třetím místě MOK Agís v Jitkou. Dále úspěšní v I.ceně byli (pořadí si již moc nepamatuju): MOK Nando s Terkou, MOK Baya s Adélou, VMO Aryn s Tondou, LR Bella s Irenou, KO Máša s Věrkou a MOK Bet v Radkou. V II.ceně za limitku dokončil MOK Oliver a KO Beezus.

Dále na náročných KZPR se předvedl ve III.ceně LR Nord! Gratuace. Dále na VP následující víkend bojovala MOK Aimee s Michalem a VOK Ashley s Luckou. V I.ceně a MOK Coudy a Agí v II.ceně. Na PZ se v I.ceně předvedla MOK Zara s Jitkou! Všem moc gratulujeme a bojujte dál.


27.7.2020

Cvičení, obr gratulace

Rozvrh hodin na tento týden máte vypsaný. Snad se neupečeme. Tento týden bude cvičení věnováno hlavně vodařům. Kdyby se někdo nevešel apod. tak pište.

Blahopřání zasíláme dalším "Vlohovkářům". Na ZV výborně obstál a uspěl VOK Freddie s Martinou, kteří dokončili v I.ceně, v plných bodech a zkoušky vyhráli. Vysoko v bodech rovněž v I.ceně uspěl i kraťas Erik s Vláďou a karťaska Elina s Janou! Moc blahopřejeme!

Na barvářských zkouškách zazářil MOK Ben, který v plných bodech v I.ceně zkoušky vyhrál!

Na LZ OMS Rakovvník se výborně předvedly MMO Aira a Ambra. Které obě dokončily v I.ceně. Ambra jako vítěz! Na LZ OMS Strakonice starotval KO Desperado, kteří s Patrikem obsadili 3/4místo v I.ceně :-).

Jinak další gratulace letí k Nordovi. Na KZVP uspěl, i když bohužel v III.ceně. Temperament je hold temeprament...příště to ukočírujete :). Makejte dál...

 


13.7.2020

Rozvrh, gratulace, foto z vodního víkednu a  tábor  + příští týden

Cvičení na tento týden máte v rozvrhu. Příští týden jsme bohužel opět pryč...pak zase tady a bude dopilovávat před SVP. Kdyby jste se někdo, kdo jdete na vodu nevešel, tak volejte, pište....něco dovymyslíme.

Jinak přihlášky na tábor závazně potvrdíme po středě...vše komplikuje vzhledem ke Covidu a čekáme ještě na potvrzení instruktrů. Díky za pochopení.

Jinak krásné fotky od Vaška z víkednu přípravy na vodu najdete zde: https://photostory.estranky.cz/fotoalbum/vikendova-priprava-na-zkousky-z-vodni-prace---chanovice-u-klatov-2020/. Děkujeme!

Jinak dodatečná gratulace letí MMO Aiře a Ambře, které zvládly SVP v I. ceně!


7.7.2020

Cvičení, tábor

Tento týden se necvičí. Rozvrh hodin bude v pondělí 13.7.. Jinak přihlášky na tábor budou postupně zpracovány. Dáme koncem týden vědět potvrzení o přijetí. Ještě prosím neplaťte. Sestavujeme skupiny s ohledem na instrukotry, sklatbu psů apod.


2.7.2020

Tábor

Zde najdete informace, přilášku a propozice k táboru. Přihlašování od 7.7.2020! Dřívjěší přihlášky nebudou akceptovány :(.


1.7.2020

Infromace k víkednu, tábor

Zde najdete informace k víkednu. Těšíme se na vás. Propozice k táboru budou v průběhu zítřka.


30.6.2020

Cvičení, gratulace

Rozvrh hodin na zbytek týdne máte na webu. Bohužel, trochu omezené, vzhledem k odjezdu na víkend.

Gratulace tohoto víkendu letí na PZ pro Jitku a Agis, která s jednou trojkou dokončila v I.ceně na krásném 1./2. místě. Blahopřejeme!

Příští týden se bohužel vzhledem k prázdninám necvičí. Možná bude pár hodin v úterý či neděli. Sledujte web.

Informace k táboru a víkednu zítra..trochu nestíhám :(


30.6.2020  

Cvičení na dnešek

Rozvrh hodin na dnešek máte vypsaný. Zbytek hodin, info k víkednu, k prázdninám, táboru, graulace apod. budou večer...


22.6.2020

Rozvrh hodin, víkendové zkoušky

V rozvrhu máte hodiny na tento týden. Pokud se nechytnete, dejte vědět.

Jinak gratulace letí na vlohovky, kde v I.ceně uspěla výmarka Carrie a maďarský dráťák Melampo. Dále na KZV po úspšných ZV z minulého týdne uspěla maďarka Báya. Na podzimkách v I.ceně doběhla výmarka Ashley a maďárek Oliver. Gratulujeme.


16.6.2020

Víkendový výcvik

Zde najdete informace pro účastníky vínednové přípravy na SVP. Najdete zde i seznam, kdo s kým spí :). Těšíme se v pátek.


15.6.2020

Rozvrh, víkend a úspěchy

Cvičení na tento týden je vypsané. Je trochu zkrácené kvůli víkendovému cvičení na vodu. Snad klapne počasí. Bližší info pro účastníky zájezdu bude zitra.

Gratulace patří tento víkend maďarce Rocky, která zvládla ZV v I.ceně. Dále retrívři bojovali na LZ + PZ. Nord dokončil celkově v III. ceně. Bella zaváhala na barvě. PZ dokončila s limitlkou v dešti na vlečce také v I.ceně. Gratulace veliká!


8.6.2020

Rozvrh, víkendy, teroie, gratulace

Cvičení na tento týden je vypsané. Víkend bohužel nebude. Kdo se nevešel...pište...zkusím něco vymyslet. Jinak výcvikové víkendy  na LZ, SVP jsou obsazené. Bereme pouze náhradníky. Během tohto týdne (pokud bude naprd počasí) nebo příštího vypíšeme teorii .... pro začátenčíky a dále výklad ZŘ. Bude v rozvrhu.

Gratulace letí úspěšným vlohovkářů. Na ZV v I.ceně uspěl MOK Desmond, MOK Agáta a MOK Oliver! Gratulace!

 


2.6.2020

Hodiny

V rozvrhu máte dovypsané hodiny. Kdyby něco pište.


1.6.2020

Rozvrh hodin

Cvičení na zítřek najdete v rozvrhu. Nejde mi internet, píši z mobilu. Další hodiny zítra ráno. Omlouvám se.


29.5.2020

Výcvikov víkend na LZ

Zde najdete propozice a přihlášky na výcvikov víkend na LZ. Přihlašování bude od pondělí 1.6. V případě nenaplnění kapacity, bereme i podzimkáře. Kdo by měl zájem o přípravu na PZ, tak pošlete přihlášku.


26.5.2020

Hodiny, víkendová příprava na ZV, víkend na VP

Rozvrh hodin máte od včerejšího večera na netu...kdo se nevešel, tak pište.

Jinak na sobotu je vypsána příprava na zkoušky vloh pro plemena ohařů. Je to rozdělené na začátečníky a pokročilejší. Prosíme, hlašte se jen jednou. Kdyby něco, tak volejte. Sraz bude u nás.

Dále v "kalednáři akcí" najdete přihlášku a propozice na víkend na VP. Přihlašování bude od zitřka. Tak kdo máte zájem, šup sem s přihláškou. Podmínkou jsou zvládnuté aporty.


18.5.2020

Cvičení na tento týden, víkendy a zkoušky

Cvičení na tento týden máte v rozvrhu. Snad už nenastanou žádné komplikace a budeme moci normálně cvičit. Ohledně výcvikovch víkednů. Bohužel víkend na ZV a PZ se musí zrušit. Dnes jsem těm, co platili ZV posílala zpět pěnízky. Oni už nejsou v honitbě terény. Víkdenďáky zahájíme víkendem přípravy na vodu. Možná se nám podaří přibrat i PZ či ZV. Pokusíme se. Propozice budou tento týden. Rovněž bude i info k táboru a lesnímu víkednu.

Jinak už nám pomalu začínají i zkoušky. U OMS Kladno budeme zahajovat zkoušky až v srpnu. Některé OMS již mají zkoušky nyní. Na ZV se nám předvedli tři naši cvičenci. Maďar Bet s Radkou uspěl v I.ceně, welška Kessy s Karlem v II. ceně. MOK Desmond bohužel neměl svůj den. I to se stává. Všem gratulujeme a makejte dál!


11.5.202

Rozvrh

Hodiny budou v rozvrhu asi až koncem týdne. Bohužel mám problém s fenkou a štěňaty. Jakmile bude situace stabilní, tak hodiny vypíšu. Děkuji za pochopení.


4.5.2020

Cvičení

Po dlouhé době máme povoleno cvičení. Tento týden zkusíme udělat prvotní "nástřel" pár hodin...zatím bez čekacích listin a v omezeném počtu. Uvidíme, jak to půjde. Prosíme o dodržování hygieny, rušek apod...dle aktuálních nařízení.

Možná něco doplníme na víkend. Příští týden budeme pokračovat a upravíme vše dle zájmu o jednotlivá cvičení. Informace k výcvikovým víkendům apod. budou v následujících dnech. Už se na vás tešíme...

 


10.4.2020

 

Ahoj všem, vzhledem k situaci ohledně Koronaviru apod. se nemůže uskutečnit víkend na ZV. Prozatím čekám, jak se situace vyvine v průběhu května/června a pokusila bych se přehodit termín. Přihlášky bych zatím nechala tak jak jsou. A uvidíme, co bude.

Pokud někdo víte, že nepojedete a platili jste, tak pište a posílám penízky zpátky.
Cvičení je momentálně zastaveno. Jedině individálně. Kdyžtak pište či volejte apod.
Držte se a Zuzka

16.3.2019

AKTUÁLNĚ  - cvičení v těchto dnech

Vzhledem k nastalé situaci kolem Koronaviru jsou veškerá cvičení do odvolání vládních nařízení zrušena. V případě nutnosti konzultace apod. volejte, pište individuálně. Díky za pochopení. Výcvikový víkend na ZV je zatím nejasný, jarní svod bude dle nařízení ČMMJ zrušen.


2.3.2020

Cvičení na tento týden, PRÁZNINY, víkend přípravy na ZV

Rozvrh hodin na tento týden máte vyvěsen. Cvičení je tento týden je trochu méně. Začínají nám jarní prázdniny, takže od pátku až do konce příštího týdne bude pauza, Kdybyste někdo něco urgentně tento týden potřeboval, dejte vědět....po našem návratu již bude déle vidět a můžeme začít cvičit naplno. Možná bude pár hodin vypsaných na víkend 14.-15.3. Tak v průběhu týdne zkontrolujte rozvrh.

Jinak v "kaledáři akcí" máte propozice a přihlášky na víkend přípravy na ZV. Přihlašování bude od 4.3. Dříve přihlášku nepřijmeme. Prosím přečtětě propozice a zašlete přihlášku včas...počet psů je omezen.

 


26.2.2020

 

Doplnění hodin

Doplněné hodiny na pátek, víkend a pondělí.


24.2.2020

Rozvrh hodin

Cvičení na tento týden jsou vypsaná. Bohužel tuto středu máme nějaké chovatelské povinnosti, takže cvičení jen omezeně. Ještě možná doplníme nějaké cvičení na víkend.


17.2.2020

Cvičení

Cvičení na tento týden máte na webu....už aby byl delší den a mohli jsme na pole i ve všední dny k večeru...jinak kdo se nevešel...pište...zkusím něco vymyslet.


10.2.2020

Rozvrh hodin

Tak snad nám zdravíčko dovolí a začneme trochu cvičit. Tento týden ještě v více duchu aportů a poslušností + první přípravy na zkoušky. Pomalu budou už ubývat poslušnosti a přibývat hodiny příprav na zkoušky. Uvidíme, jak se nám prodlouží den a co vymyslí počasí.


4.2.2020

Cvičení

V rozvrhu máte hodiny na všední dny. Dle zdravíčka dáme ještě cvičení na víkend...počítám, že v průběhu zítřka.


3.2.2020

Cvičení

Rozvrh hodin na zítřek máte vypsáný. Cvičení na další dny upřesníme a dovypíšeme zítra. Holčičky nám stále marodí, tak uvidíme, jak na tom budem po návštěvě lékaře. Díky za pochopení.


28.1.2020

Rozvrh

Tento týden je vzhledem k pololetním prázdninám výcvik omezen. Počasí také není nic moc...vystavení apod. bude příští týden.


20.1.2020

Cvičení

Rozvrh hodn máte vypsaný. Jsem trochu hlasově indisponovaná, tak uvidím, zda nebudu muset nějaká cvičení zrušit...snad to doléčím.


13.1.2020

Rozvrh hodin

Cvičení na tento týden máte v rozvrhu. Zatím především aporty a poslušnosti....


6.1.2020

Cvičení

První hodiny máte v rozvrhu. Kdyby něco, tak pište. Jinak kdo ještě neposlal registraci...tak šup šup.


1.1.2020

Informace k sezóně 2019 a podrobnosti k registracím od 1. 1. 2020

Jak jste si určitě mnozí všimli, tak jsme opět smazali registrace a prosíme o zaslání nových.

  1. Ti co loni či dříve absolvovali zkoušky – pošlete co nejdříve registraci, přístup povolíme po tom, co dostaneme fotku a výčet zkouškových úspěchů pro uvedení do „Absolventů“. Registraci máte jasnou – nebojte, že na vás nezbude místo :-). Ti, co jsou již "archviní" a cvičí déke, zkontrolujte prosím, jestli v "Absoventech" máte vše v pořádku a kompletní.
  2. Ti, co již cvičili v roce 2019, nebo alespoň absolvovali seznamovací procházku – pošlete co nejdříve registraci, uvedeme jméno Vás a Vašeho pejska do přehledu "Cvičenců 2020".
  3. Ti, co mají zájem s námi cvičit v roce 2020 a ještě se neznáme – prosíme, zasílejte registrace od 10.1.2020, kdy možná bude 1. SEZNAMOVACÍ PROCHÁZKA. Do té doby nebudeme Vaše registrace povolovat! Máme omezenou kapacitu a až po registrování stávajících cvičenců uvidíme, kolik máme místečka pro „nováčky“. Kapacita se mění v průběhu roku, takže nebojte, kdyžtak přijímat nováčky budeme i později.

Pro úplnost:

Uživatelské jméno – jméno psa (ideálně celé dle PP), pokud chcete kratší, tak nám celé oficiální jméno pejska pošlete na e-mail (pro uvedení do cvičenců), u absolventů nepotřebujeme…ta známe.

Důležitý je aktuální telefon, e-mail a celé Vaše jméno.

Registraci musím povolit manuálně -mějte vždy chvilku strpení, než začne vše fungovat.

Podobrně o registraci zde.

Cvičit začneme druhý týden lednu :-). V roce 2020 jsme pro vás připravili opět několik akcí  .... více v kalendáři akcí. Budeme doplňovat i během roku.

 

Těšíme se ...

 


31.12.2019

BILANCE ROKU 2019

Opět přikládáme pár zajímavých čísel o tom, jak jste a jsme si loni vedli… V průběhu roku 2019 jsme s Vámi strávili mnoho hodin na poli, v lese, u rybníka a také na naší zahradě :-). Připravili jsme pro Vás 5 víkendových akcí a jeden týdenní výcvikový tábor a několik intezivek. Naše a především VAŠE úsilí snad přineslo výsledky a radost z práce psů. O Vaší úspěšnosti svědčí následující výčet úspěchů na polích zkouškových.Na zkouškách se úspěšně pod naším vedením předvedlo 57 našich cvičenců. Což je o 6 více než v loňské sezóně. Zkoušky vloh úspěšně absolvovalo 31 psů (o 4 více než loni). Na podzimních zkouškách uspělo a upotřebitelnost získalo 14 pejsků. Na vodních zkouškách uspělo 9. NA PZ je to o 9 a na SVP o 6 méně. Nárůst úspěchů máme na zkouškách  LZ a BZ, a to a na lesních zkouškách uspělo o dva více než loni. Tj. 6 svěřenců. Na barvářských zkouškách 6 psíků (o 3 více). Na prestižních klubových akcích a memoriálech uspělo našich 6 oveček. Zkoušky nejvyšší, a to všestranné úspěšně absolvovalo 7 psů a nyní se pyšní titulem „U“! Což je stejně jako loni. Na BZH se předvedl jeden pejsek, na ZN 2 a na OVVR 3 psy. Na noře se předvedli 3 pejsci. Několik psů získalo na zkouškách vítězství a přední místa, tituly CACT. Klubové šampiony práce, Národní šampiony práce a různá umístění v TOP-pracovních žebříčkách svého plemene. Jsme na Vás moc pyšní!!! Přehled úspěšných bude postupně viset v „Absolventech“. Po sečtení čísel se jedná o 57 psů, předvedených úspěšně na 84 zkouškách různého typu. V porovnání s minulými roky jsme klesli na průměr 1,47 zkoušky na cvičence. Průměry v předchozích letech byli vyšší. 2018 byl průměr 2,09 zkoušky na psa, v roce 2017 byl průměr 3,06, v 2016 to bylo 2,41 a v 2015 2,06). Uvidíme, jak s čísly zamíchají mlaďoši, kteří se s námi pomalu připravují na své první zkoušky. Věříme, že hodně. A letošní sezóna bude našlapaná. Rádi bychom zintenzivnili výcvik a pověnovali se především stálým cvičencům. Uvidíme, jak to bude s přijímáním nových pejsků do výcviku, ale budeme muset trochu omezit počty. Prosme tedy nové zájemce o trpělivost. Upřednostníme ty, kteří cvičí a makají pravidelně. Čas a terény bohužel nejsou nafukovací.Abyste věděli, tak ani my jsme nezaháleli a letos na zkouškách předvedli celkem 7 hafanů na 10 zkouškách a na letošní rok se zase těšíme na další práci.  Celkem jsme uspěli: 4 x ZV, 3 x ZVVZ, 1 x SVP a 2x PZ.Mezi vším tím organizováním akcí, cvičením s Vámi a přípravě na zkoušky, péčí o naše vlastní psy jsme ještě objeli „několik výstav“ a také fungovala naše chovatelská stanice Vives Bohemia, kde jsme odchovali několik vrhů štěňátek a snad přinesli do českého chovu námi chovaných plemen novou krev, nové naděje a budoucí kvalitní chovná zvířata. Prostě jsme se také neflákali.Nemyslíme si, že vaše úspěchy se dají vyjádřit pouze splněnými zkouškami a určitě se mnozí vylepšili v poslušnosti, zvládli nějaké ty zlozvyky svého hafana. Někteří jen pocvičili a utužili vztah se svým čtyřnohým kamarádem. I z toho máme velkou radost. Mnoho z vás kynologie pohltila, stali se z nich chovatelé, majitele loveckých psů, absolvovali první hony, někteří si udělali či se připravují na zkoušky z myslivosti, jiní okusili úspěchy na výstavách. Nejen cvičení, ale hlavně nadšení páníčků a radost psů to je to, co nás na tom velkém kolotoči baví a žene nás dál. Doufáme, že se vám s námi na akcích, cvičeních a dalších událostech líbilo. Tímto moc děkujeme všem instruktorům, externím pomocníkům a dalším osobám za účast a majitelům honiteb za propůjčení míst pro cvičení. Dále děkujeme i sponzorům a dalším… Doufáme, že ROK 2020 bude neméně úspěšný, aktivní a nesený ve stejně přátelské atmosféře. Již nyní máte v „Kalendáři akcí“ výcvikové a další akce a zkoušky, kde doufáme, že se s mnohými z Vás sejdeme. První akcí bude opět PLES. Tentokrát jsme naší zábavu spojili s Mysliveckým plesem na Kladně. Máme tam rezervovaná místečka…návod najdete v novinkách níže. Doufáme, že všichni dorazíte!Pokud máte kdokoli cokoli pro vylepšení, konkrétní přání a jiné dotazy, neváhejte a pište či volejte. Návod k nové registraci najdete výše v novinkách ... cvičit budeme od příštího týdne :).

 


22.12.2019

PLES, TERMÍNY AKCÍ 2020, REGISTRACE

Dle slibů přináším informace k plesu apod.

Tentokrát nebudeme pořádat samostatný "malý" ples loveckého výcviku, ale přidružíme naší partu k Mysliveckému plesu na Kladně. Na velkém sále na Kladně spolupořádáme 1.2.2020 velký ples s bohatou tombolou, výbornou hudbou apod. Jelikož bychom měli trochu moc práce s organizací dvou plesů, tak v rámci tohto velkého plesu zde máme rezervována místa ve společném "koutku" na balkóně (vedle baru :-)). Lístky prosím objednávejte a plaťte přes OMS Kladno s heslem, že paříte k LOVECKÉMU VÝCVIKU. Sesadí nás dohromady a akci si určitě užijeme ... Klidně vemte i další přátele a či rodinu.

Dále v Kalendáři akcí máte vypsané výcvikové akce a zkoušky na příští rok + letní tábor. Propozice apod. dodáme průběžně.

Poslední informace je, že v brzké době budeme mazat veškeré registrace v systému. Od 1.1.2020 budeme opět registrace přijímat. Počet lidí bude letos omezen a až poté, co budeme znát kapacitu cvičících (s upřednostněním těch z roku/let minulých), tak možná budeme brát nové pejsky. Více info bude v průběhu svátků.

Jinak přejeme krásné svátky a pohodový nový rok! V lednu na ty naše 4nožce vlítnem...nyní pozor na petardy a kosti z kapra :)

 

pf2020