Registrace

Další menu

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes2647
mod_vvisit_counterVčera2983
mod_vvisit_counterTenhle týden2647
mod_vvisit_counterMinulý týden32409
mod_vvisit_counterTento měsíc73210
mod_vvisit_counterMinulý měsíc259140
mod_vvisit_counterVše10219995

We have: 39 guests online
Vaše IP: 34.236.192.4
Dnes je: Srp 14, 2022

Reklama

    486na486
Home
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
Novinky

BOHUŽEL NEBEREME NOVÉ ZÁJEMCE O VÝCVIK


1.8.2022

Cvičení na zítra, víkednové úspěchy

Rozvrh na zítra je vypsaný. Ostatní hodiny budou doplněné v průběhu úterý.

O víkendu se předvedlo několik našich oveček. V I.ceně na Poháru Světa myslivosti (KPZ+KZVP) uspěl labrador Nord. Na Memoriálu Uchytila, v I.ceně s krásnou prací v rákoví uspěl maďar Gin. Na vodních pracech obstáli v I.ceně KO Elina, GR Kikina a v III.ceně IS Alvin! Moc všem blahopřejeme!


25.7.2022

Rozvrh hodin, cvičení a tábor

Cvičení na tento týden máte v rozvrhu.

Gratulalce k uplynulým víkednům: zkoušky z vodní práce vyhrál v "plných" Qwertoš, na krásném 2.místě MOK Rum,  v I.ceně obstál Atrey a tím je z něj LUP. Dále na vodě uspěl v I.ceně i Desmod, který zvládl i LZ v I.ceně a je z něj chovný pes.  V II.ceně na vodě uspěla GS Ambra a je roivněž LUP. KVP v II.ceně úspěšně KZVP zvládl Joey. Na severočeském derby v II. z PZ a III.ceně z VP uspěl labrador Nord. OVVR úspěšně zmákla LR Fany.

Jinak tábor se pomalu plní, máme pár volných místeček...kdo neposlal přihlášku, ať neváhá!

 


28.6.2022

Cvičení dovolená, tábor

Nejprve děkujeme všem účastníkům víkendového nácviku na VP. Snad jste si vše užili...moc se těšíme na fotky od Vaška :-). Díky.

Rozvrh hodin máte na tento týden vypsaný. Je to poslední týden cvičení. Cca prvních 14 dní v čeervencí se necvičí z důvodu dovolené...pak sledujte rozvrh, i přes léto budeme makat. Jinak zde najdete informace a propozice k táboru....můžete se hlásit. 

 


23.6.2022

Informace pro vodaře, vyhánění, dodatečná gratulace

Informace pro účastníky víkednu na vodu najdete zde. Těšíme se na vás.

V pátek je do rozvrhu zařazena mimořádaná hodina. Potřebovali bychom pomci projít v Libušíně louky před sečením...kdo má chvilku..tak budu moc ráda. Díky.

Jinak dodatečená gratulace letí k úspěšným ZV pro červenobílou setřici Tessi. Moc blahopřejeme!


20.6.2022

Rozvrh hodin, víkendové úspěchy, víkend na vodu

Cvičení na tento týden máte v rozvrhu. Bohužel konec školního roku je trochu hektický...

O víkednu na barvářských zkouškách uspěli: VOK Kerby, Dalmatin Guinness, jezevčice Berta. Nord uspěl na KZPR uspěl ve III.ceně! Moc blahopřejeme. Dodatečně gratulujeme blondýně Airin k OVVR a labroušce Belle ke KLZ!


13.6.2022

Cvičení na tento týden a víkednové úspěchy

Tak rozvrh hodin máte vypsaný...tentokrát bohzužel bez pátku. Jinak na pondělní odpoledne jsem vyjímčně vypsala přípravu na výstavy. Kdo potřebuje...

Blahopřání tentokrát letí k I.ceně z lesních zkoušek gordonovi Aragonovi....veliká gratulace.

Zkoušky vloh zmákli ....jako vítězka MMO Cassie. Dále úspěšně obstáli MMO Hugo, MOK Ron, KO Ryk, MOK Locco a GS Arik. Všem veliká gratulace. Dodatěčně ještě blahopřejeme MOK Aikovi k I.ceně z VP! Jsme na vás pyšní!


6.6.2022

Hodiny, víkendové úspěchy

Rozvrh hodin na tento týden je vypsaný. Bohužel, červen je v neustálém znamení dětských předtavení...takže trochu nestíháme :).

Jinak zkoušky z norování složila na krásném3.místě v samých 4kách jezevčice Julie. Moc blahopřejeme!


30.5.2022

Rozvrh, gratulace

Rozvrh hodin máte vypsaný. Gratulace tentokrát letí Qwertovi za 2.místo na PZ v I.ceně. A také "blondýnám" Barče, Kikině, Paty a Colinovi za úspěšné absolvování OVVR! Gratulace všem!


23.5.2022

Rozvrh hodin a úspěšní podzimkáři

Cvičení na tento týden je vypsané.

Gratulace letí tentokrát úspěšným na PZ, kterými jsou setr Alvin a maďarka Ria! Moc blahopřejeme!


18.5.2022

Víkend na vodu, doplnění cvičení

Propozice a přihlášky na víkend přípravy na VP najdete zde.

V rozvrhu přidány výcvikové hodiny na čtvrtek a pátek :-)


17.5.2022

Cvičení, víkend a gratulce

Rozvrh na tento týden je vypsaný. Bohužel. mám nějaké rodinné povinnosti, takže je trochu méně hodin.

Propozice k vodnímu víkednu budou během tohoto týdne.

Blahopřání k výhře na ZV letí pointřici Týně! Který vyhrála ve 4kách bez ztráty bodíku. Vodní práce v I.ceně úspěšně složil maďárek Áďa s Janou! Gratulace.


9.5.2022

Cvičení a víkendové úspěchy

Hodiny na tento týden máte na webu. Jinak prosím o dodržování počtů psů ve skupinách - vy, co jste na čekací listině, tak se prosím předem kouknětě nebo napište, zda máte dorazit...pak je nás moc a nezacvičíme si.

Jinak o víkednu bojovali podzimkáři a vohaři. Na PZ uspěl na krásném 2.místě v I.ceně křepelák Erney a uspěl rovněž Dalmatin Guinness, kterého limitovala hlasitost do III.ceny. Na ZV se předvedla fouska Diana, která se stala vítězem zkoušek! Také maďarka Annie uspěla v I.ceně. Moc blahopřejme! Výstavu zvládl patík Nero a to dokonce za výbornou 1 a na výstavě bodoval i NDO Bandi, který zazářil i v závěrečných soutěžích a vyhrál FCI skupinu VII! To je super úspěch! Všem blahopřejeme!


2.5.2022

Rozvrh hodin a víkendová blahopřání

Rozvrh na tento týden máte vypsaný. Možná ještě přibudou hodiny na středu.

Jinak víkend byl ve znamení zkoušek. Retrívřice Aqua a Sára zvládly OVVR s krásnými body. Na PZ uspěla MOK Carrisa, KO Fanny. Na ZV se zadařilo ohařům: italovi Áťovi, MOK Ginger. Minulý týden v I. cebě uspěla NDO Barča. V ostatních plemenech uspěli jezevčíci Buddy, Orka, Bertha a Bertha, srb Dorn, welššpringr Shane, retrívřice Aqua a dalmatin Guinness. Všem moc blahopřejeme!


25.4.2022

Rozvrh cvičení, gratulace

Hodiny na tento týden máte vypsané. Tento týden je to ve znamení ZV a PZ...hlvně pro ty, kteří vedou o víkednu nebo v nejbliších týdnech. Od dlašího týdne již bude rozvrh variabilnější.

Jinak o víkednu jsme s některými intezivně cvičili na ZV ... díky všem za fajn víkend a pratu :). Někteří již bojovali na zkouškách. Na ZV v I.ceně na krásném 3. místě uspěla maďarka Carrisa a za limitku v II. uspěl bordík Lord! Moc oběma blahopřejeme!


21.4.2022

Info k víkendu

Zde najdete informace pro účastníky výcvikového víkednu na ZV.


19.4.2022

Cvičení, víkend a gratulace

Rozvrh máte na webu...bohužel tento týden jen středa a pátek, jelikož o víkednu máme přípravu na ZV. Ve čtvrtrek musím jet objet terény na víkend. Bližší informace k víkednu přidáme středa/čtvrtak. Jinak o víkendu se OVVR účastil retrívr Joey a s plným počtem bodů a aporty na zvěři se mu ve věku 11-ti měsíců podařilo zvítězit...moc blahopřejeme! Dále běžela i goldenka Annie, která rovněž obstála! Blahopřejeme!


16.4.2022

Informace a přihlášky na ZV

Zde najdete propozice a přihlášky na ZV.


11.4.2022

Cvičení na tento týden, víkednová gratulce, víkend na ZV

Cvičení na tento týden je v rozvrhu. Bohužel, vzhledem k Velikonocům, tak pouze takto, zkráceně. Jinak gratulujeme Idarovi s Lubošem, kteří zvládli o víkendu ZVVZ! Ohledně víkednové přípravy na ZV - propozice budou během následujících dní.


7.4.2022

Info k víkendu, cvičení

Víkend na PZ je naplněn a blížš info pro účastnky najdete zde. Bohužel, do konce týdne se ruší cvičení, protože jsem nemocná...a musím se dát do soboty do kupy.


4.4.2022

Cvičení, teorie, víkend

Hodiny na tento týden máte v rozvrhu. Na pátek je vypsaná opět teorie, která bude otevřená i pro ostatní zájemce a především začátečníky. Jinak bližší info k víkednu bude ve středu. Ještě máme volné místečko.


31.3.2022

Výcvikový víkend - příprava na PZ

Přihlášku a propozice na víkend najdete zde.


28.3.2022

Rozvrh a víkend na PZ

Hodiny na tento týden jsou vypsané. Jinak info a přihlašování k víkendu na PZ bude během pár dnů...


22.3.2022

Cvičení na tento týden

Rozvrh hodin máte vypsaný... pomalu budeme najíždět na režim příprav na zkoušky... sezóna už klepe na dveře.


16.3.2022

Víkendové info

Zde najdete info k retrívřímu víkednu.


14.3.2022

Cvičení, víkend

Rozvrh hodin na tento týden máte vypsán. Bližší info pro retrívry bude ve středu. Začínáme v pátek teorií, kde se mohou přes rozvrh přihlásit i další zájemci.


7.3.2022

Rozvrh hodin

Cvičení na tento týden je vypsané. Během následujích dnů přibudou ještě hodiny na víkend. Sledujte rozvrh.


4.3.2022

Propozice na víkend pro retrívry

V kalendáři akcí přidány propozice a přihlášky na výcvikový víkend pro retrívry.


28.2.2022

Cvičení na tento týden, kalendář akcí

Rozvrh hodin na tento týden včetně sobnotní přípravy na výstavy máte v rozvrhu. Dále byl aktualizován kalendář akcí a přidány termíny a propozice.


22.2.2022

Hodiny na zbytek týdne

V rozvrhu máte vypsané hodiny na další dny v tento týden.


21.2.2022

Cvičení 

Cviceni na zítra jsou vypsané.  Kvůli větru jsme bez proudu. Zbytek hodin bude zítra.


7.2.2021

Rozvrh cvičení, jarní prázdniny

Hodiny na tento týden máte v rozvrhu. Příští týden bude cvičení omezeno z důvodu jarních prázdin - tzn. že v pondělí NEBUDOU vypsány hodiny. Hodiny od 14.2. budou doplněny průběžně.


31.1.2021

Rozvrh hodin, prosba

Cvičení na tento týden máte na webu.

Jinak mám prosbu...když se hlásíte na hodiny a pak nemůžete dorazit....tak se PROSÍM buď ODHALŠTE skrz systém na webu...nebo DEJTE VĚDĚT sms či jinak...vím, že doba je trochu z minuty na minutu...všechny karantény a tak...ale je dost lidí na čekacích listinách a pak se zbytečně hodiny ani nenaplní...na vystavení nás třeba byla místo 5ti jen 2 a na poslušnosti z 8mi jen 4....je to pak ke škodě všech..DÍKY! Nerada bych přitupovala k nějaké blokaci či stornopoplatku :-(


24.1.2021

Cvičení na tento týden

Hodiny na tento týden mte v rozvrhu.


17.1.2021

Hodiny

Hodina na tento týden máte v rozvrhu. Tentokrát bez víkendu a ještě trochu omezeně. Ještě stále máme nějaké lovecké akce....

Jinak prosím o dodržování počtů psů na cvičení...hodiny budou postupně přibývat...takže žádné strachy :-). 

Postupně také doplňujeme plán akcí.


10.12021

Rozvrh hodin

Rozvrh hodin máte na tento týden vypsany. Tentokrát včetně neděle.


10.1.2022

BILANCE ROKU 2021

Opět přikládám pár zajímavých čísel o tom, jak jste a jsme si loni vedli… Rok 2021 byl vzhledem ke přetrvávajícím kovidovým opatřením trochu náročný, omezený a komplikovaný...ať již vzhledem k nemožnosti jarního skupinového či vůbec nějakého cvičení, tak i pro rušení zkoušek, víkendnů apod. V průběhu roku 2021 jsme spolu strávili mnoho hodin na poli, v lese, u rybníka a také na zahradě :-). Proběhly 4 víkendové akce a jeden týdenní výcvikový tábor a několik intezivek. Bohužel proběhli pouze tři víkenďáky a tábor ... Naše a především VAŠE úsilí snad přineslo výsledky a radost z práce psů. O Vaší úspěšnosti svědčí následující výčet úspěchů na polích zkouškových. Letos se předvedlo celkově méně jedinců, s to především na zkouškách vloh. Za to na vyšších zkouškách se makalo a slavili se úspěchy.Chtěla bych zde především vyzdvihnout účast na MRK maďárka Krona s Mírou! Jsme moc pyšní. Letos se na nominaci chystá a je nabodovaná maďarka Agís, takže ji určitě podpoříme! Blahopřejeme Jitce!

Na zkouškách se úspěšně předvedlo 54 našich cvičenců. Zkoušky vloh úspěšně absolvovalo 14 psů (o 11 méně než loni). Na KZV bojovali 4 psíci. Na podzimních zkouškách uspělo a upotřebitelnost získalo 27 pejsků. Na klubových PZ uspělo 12 cvičenců. Což je na podzimkách celkem o 5. více než vloni. Na vodních zkouškách uspělo 18. To stejně jako v loňském roce.  Podobné úspěchy máte na zkouškách  LZ, na lesních zkouškách uspělo o jednoho psa více než loni. Tj. 10 svěřenců. Na barvářských zkouškách 3 psi (o 2 méně). Na prestižních klubových akcích a memoriálech uspělo našich 18 oveček. Zkoušky nejvyšší, a to všestranné úspěšně absolvovalo 8 psů a nyní se pyšní titulem „U“! Což je so dva více než loni. Na noře se předvedl 4 naši pejsci.BZH a OLH mají další 3 svěřenci. Několik psů získalo na zkouškách vítězství a přední místa, tituly CACT. Klubové šampiony práce, Národní šampiony práce a různá umístění v TOP-pracovních žebříčkách svého plemene. Jsem na Vás moc pyšná!!! Přehled úspěšných bude postupně viset v „Absolventech“. Po sečtení čísel se jedná o 54 psů, předvedených úspěšně na 121 zkouškách různého typu. I když letošní rok vypadal, že akcím opět tolik nepřeje, tak průměr 2,24 zkoušky na psa je super!!! Dostali jsme se nad 2 zkoušky na psa a to je paráda…mám radost, když lidé nekončí pouze u základu. Pro zajímavost v roce 2020 to bylo 1,95 roce 2019 to bylo 1,47 zkoušky na cvičence. Průměry v předchozích letech byli vyšší. 2018 byl průměr 2,09 zkoušky na psa, v roce 2017 byl průměr 3,06, v 2016 to bylo 2,41 a v 2015 2,06). Pokud by se zóna byla úplně bez omezení, tak věřím, že by číslo bylo ještě vyšší! Což je super! V tomto roce bych opět ráda zintenzivnila výcvik a pověnovala se především stálým cvičencům. Uvidím, jak to bude s přijímáním nových pejsků do výcviku, ale budu muset trochu omezit počty. Prosm tedy nové zájemce o trpělivost. Upřednostním ty, kteří cvičí a makají pravidelně. Čas a terény bohužel nejsou nafukovací. Abyste věděli, tak ani já jsem nezahálela a letos na zkouškách předvedla celkem 4 hafany na 11 zkouškách a na letošní rok se zase těším na další práci.  Celkem jsem uspěla: 2x SVP a 2x PZ, 1x LZ. 5 x VZ, 1 x MMN. Prostě jsem se také neflákala.

Nemyslím si, že vaše úspěchy se dají vyjádřit pouze splněnými zkouškami a určitě se mnozí vylepšili v poslušnosti, zvládli nějaké ty zlozvyky svého hafana. Někteří jen pocvičili a utužili vztah se svým čtyřnohým kamarádem. I z toho mám velkou radost. Mnoho z vás kynologie pohltila, stali se z nich chovatelé, majitele loveckých psů, absolvovali první hony, někteří si udělali či se připravují na zkoušky z myslivosti, jiní okusili úspěchy na výstavách. Nejen cvičení, ale hlavně nadšení páníčků a radost psů to je to, co mne na tom velkém kolotoči baví a žene dál. Doufáme, že se vám s námi na akcích, cvičeních a dalších událostech líbilo. Tímto moc děkuji všem instruktorům, externím pomocníkům a dalším osobám za účast a majitelům honiteb za propůjčení míst pro cvičení. Doufám, že ROK 2022 bude pohodový, úspěšný, aktivní a nesený ve stejně přátelské atmosféře. Pokud máte kdokoli cokoli pro vylepšení, konkrétní přání a jiné dotazy, neváhejte a pište či volejte. Návod k nové registraci najdete níže v novinkách ... 

Těší se Zuzka a smečka

 


7.1.2022

Informace k sezóně 2022 a podrobnosti k registracím od 1. 1. 2022

Jak jste si určitě mnozí všimli, tak jsme opět smazali registrace a prosíme o zaslání nových.

  1. Ti co loni či dříve absolvovali zkoušky – pošlete co nejdříve registraci, přístup povolíme po tom, co dostaneme fotku a výčet zkouškových úspěchů pro uvedení do „Absolventů“. Registraci máte jasnou – nebojte, že na vás nezbude místo :-). Ti, co jsou již "archviní" a cvičí déke, zkontrolujte prosím, jestli v "Absoventech" máte vše v pořádku a kompletní.
  2. Ti, co již cvičili v roce 2021, nebo alespoň absolvovali seznamovací procházku – pošlete co nejdříve registraci, uvedeme jméno Vás a Vašeho pejska do přehledu "Cvičenců 2021". Prosím o zaslání jména pejska dle PP.
  3. Ti, co mají zájem s námi cvičit v roce 2022 a ještě se neznáme – prosíme, zasílejte e-maily. Registrace budou od 17.1.2022, kdy bude 1. SEZNAMOVACÍ PROCHÁZKA. Do té doby nebudeme Vaše registrace povolovat! Máme omezenou kapacitu a až po registrování stávajících cvičenců uvidíme, kolik máme místečka pro „nováčky“. Kapacita se mění v průběhu roku, takže nebojte, kdyžtak přijímat nováčky budeme i později.

Pro úplnost:

Uživatelské jméno – jméno psa (ideálně celé dle PP), pokud chcete kratší, tak nám celé oficiální jméno pejska pošlete na e-mail (pro uvedení do cvičenců), u absolventů nepotřebujeme…ta známe.

Důležitý je aktuální telefon, e-mail a celé Vaše jméno.

Registraci musím povolit manuálně -mějte vždy chvilku strpení, než začne vše fungovat.

Podobrně o registraci zde.

Cvičit začneme druhý týden lednu :-). V roce 2022 jsme pro vás připravili opět několik akcí  .... více v kalendáři akcí. Budeme doplňovat i během roku. Snad vše proběhne a vyhnou se nám vládní nařízení ...

 

Těším se ...